הבלוגר עומרי חיון, אחת הדמויות הצהובות בעולם הרכילות והאינטרנט, הודיע הבוקר (רביעי) כי הוא החליט שלא לרוץ לכנסת ה-20 ויגיש את מכתב ההתפטרות שלו מרשימת עלה ירוק אחר הצהריים ליו"ר ועדת הבחירות, השופט סלים ג'ובראן.חיון קשור לפרשיות רבות בעולם הבידור ובעבר ניהל סכסוך מתוקשר, שעדיין נמצא בבתי משפט, עם הזמר אייל גולן. הבלוגר בן ה-24 החליט בעבר כי הוא רוצה להגיע לכנסת בעיקר על מנת לקדם את הקהילה הגאה ולשמור על זכויותיה. לכן הוא הצטרף לעלה ירוק, כיוון שהמפלגה מזכירה לו את עצמו בניסיון לפרוץ קדימה ולשבור מוסכמות. 

 
בפוסט ארוך שכתב, שטח חיון את טענותיו: "כשהצטרפתי לריצה לכנסת, עשיתי זאת מתוך רצון ואמונה שאוכל לעשות שינוי אמיתי באמצעים פרלמנטריים, למען הקהילה הלהט"בית בישראל, בה אני נמנה כהומוסקסואל מחוץ לארון ולמען צרכני הקנאביס בישראל וקידום מדיניות אי ההפללה. בימים האחרונים הגעתי להחלטה שאיני מוצא את מקומי בין כותלי המפלגה. הבנתי ש"עלה ירוק" אולי לא התנסתה באמת בפעילות פרלמנטרית עדיין, אבל כבר עכשיו היא מתנהלת כאחרונת המשחקות בפוליטיקה ישנה".
 
"נכנסתי לדבר הזה מתוך מחשבה שאני מצטרף למפלגה שמטרותיה האזרחיות להביא לשינוי אמיתי בארץ. כל זאת בידיעה שהצטרפותי, כמוביל דעה, עשויה לסייע ותאפשר למפלגה לעבור לראשונה את אחוז החסימה, מאז שהחלה לרוץ לכנסת ב-1999. לשם ההצטרפות למפלגה ביצעתי הקרבה גדולה בחיי, עזבתי את עבודתי ואת מפעל חיי, במחשבה שאני עושה את הצעד הראשון שלי והנכון בעולם הפוליטיקה, זאת למרות שקיבלתי גם הצעות להצטרף למפלגות אחרות וגדולות יותר וסירבתי".
 
"סייעתי לגיוס של 250,000 שקלים לקמפיין גיוס כספים למימון מסע הבחירות, קיוויתי להצליח לקדם את הדברים בהם אני מאמין. ככל שהזמן חלף הבנתי שאני משמש עבור המפלגה לא יותר משלט חוצות, תוך שימוש בנכסים הדיגיטליים שלי, להם יש מאות אלפי עוקבים, ובאנרים באתר שלי שנחשפו ליותר מ-3 מיליון גולשים לצורך קידום המפלגה. (המפלגה מסרבת אף לשלם לי עבור הפרסום בפורטל – למרות הבטחת התשלום בסיום הקמפיין מצד יושב ראש המפלגה) לצד זאת, בכל פעם שרציתי להעביר את האג'נדה שלי, המפלגה עשתה את מירב המאמצים כדי להחביא אותי מעין הציבור".
 
"הדבר הזה קיבל ביטוי כשלא שיבצו אותי בתשדירי הבחירות של המפלגה בטלוויזיה. מנהל קמפיין הבחירות לא נהג כלפי בתום לב בנוגע להשתלבותי במסע הבחירות. הרגשתי שמפלגת "עלה ירוק" לא רק מתביישת בי אלה גם מנצלת אותי. הבנתי שמדובר בפוליטיקה קטנה, מלוכלכת והכי ישנה שיכולה להיות. הקמפיין הפך להיות לכזה שלא מבטא באמת את קולותיהם של הרצים עם המפלגה".
 
"לאור הדברים, איני מאמין בדרך בה מפלגת "עלה ירוק" פועלת, והחלטתי שמקומי אינו אתם, ועל כן אני מודיע על פרישתי מהמפלגה. בשיחות שניהלתי אמש עם חברי המפלגה נודע לי כי עוד 3 מעומדים ברשימה שוקלים לפרוש בעקבות ההתנהלות של מנהלי המפלגה במסע הקמפיין".
 
"אני מקווה שבזכות הפרישה הזו אולי לראשונה עלה ירוק תקבל את הבאזז שכל כך רצתה ותעבור את אחוז החסימה. אני חוזר לנהל את האתר שלי ולהמשיך ולפעול למען המטרות שאני באמת מאמין בהן במקום שאני הכי טוב בו והוא כנראה מחוץ למערכת הפולטית הנדושה".