רשת סטימצקי נכנעה ללחצים והחליטה לבטל את מכירת הגיליון המיוחד של מגזין הסאטירה הצרפתי "שארלי הבדו" שתוכנן למחרתיים (יום ב) בסניף הרשת בקנייון איילון ברמת גן, ולהעביר את המכירה לאתר האינטרנט של הרשת.

ההחלטה באה על רקע מחאה בקרב מוסלמים בישראל על הכוונה למכור בארץ את הגיליון המיוחד של המגזין שהודפס לאחר הטבח במערכת העיתון בפריז.

היום פנה ח"כ מסעוד גנאים, איש התנועה האיסלאמית שהוצב במקום השני ברשימה הערבית המשותפת, פנה הערב במכתב לראש הממשלה בנימין נתניהו וביקש את התערבותו כדי למנוע פגיעה בקודשי האיסלאם ובנביא מוחמד

"כתבתי לראש הממשלה נתניהו שאי אפשר בשם חופש הביטוי לפגוע בנביא ובדת האיסלאם ובאמונתם של מאות אלפי אזרחים בישראל. אם היו פוגעים כך בכבודם של יהודים ובנביא משה הייתה קמה זעקה עד השמים והיו צועקים שזאת אנטישמיות", אמר ח"כ גנאים למעריב אונליין.

"אני מזהיר שמכירת העיתון בישראל תגרום לתסיסה. מוסלמים וערבים לא ישבו בחיבוק ידיים אם העיתון יופץ כאן. אם יפגעו לנו בקודש הקודשים אין ספק שהמאמינים ייצאו לרחוב למחות".

הוא אמר עוד כי וועדת המעקב העליונה של ערבי ישראל תקרא לציבור הערבי בארץ להחרים את כל חנויות סטימצקי במחאה על מכירת "שארלי הבדו". עוד מסר כי בכוונתו לפנות לאישי דת יהודים ובראשם הרבנים הראשיים לישראל כדי שיצטרפו לקריאתו.
בעקבות המחאות הודיע הערב רשת סטימצקי כי  "סטימצקי דוגלת באופן מוחלט בחופש הביטוי.

הרשת מוכרת את מגזין "charlie hebdo" כבר מספר שנים ותמשיך לעשות כן. עם זאת, החליטה הרשת כי מכירת הגליון המדובר לא תתבצע במכירה מיוחדת בסניף הרשת, אלא תתקיים באתר האינטרנט של סטימצקי בלבד החל מיום שני בשעה 17:00 ועד גמר העותקים".

כזכור על שער הגיליון של "שארלי הבדו", שהודפס בצרפת לאחר הטבח בשלושה מיליון עותקים ונחטף בתוך דקות, הופיע איור של הנביא מוחמד כשהוא אוחז בידו כרזה עליה כתוב "אני שארלי", כתובת ההזדהות והמחאה של מיליוני אנשים בעולם בעקבות הטבח.