כמו בכל יום בתוכנית הבוקר, החליטו היום (ראשון) שי ודרור לערוך שיחת טלפון מפתיעה והפעם לאמו של ניב אסרף."ימים לא פשוטים עוברים עלינו, לא ציפינו שדבר כזה יכול לקרות, אני לא מאמינה שהוא התכוון לדבר כזה, זה לא נראה לי הייתה התוכנית להקפיץ מדינה שלמה ובטח הוא יודע שגם ההורים ידאגו, אני לא מאמינה שהוא כיוון לזה. הוא לא עשה בעבר דבר כזה, ברבע ל-14:00 דיברתי איתו, הוא אמר לי שהוא בחברון עם ערן הולך להתפלל במערת המכפלה מתפלל. אני לא יודעת מה הוא סיכם עם החבר.
סיפור האהבה עם רון: "אני יודעת, הם כמה חודשים חברים ויום לפני הם נפרדו, אנחנו לא יודעים מה קורה שם, אנחנו לא יודעים מה הסיפור שם (אם ביקש צ'אנס שני), לא נפגשו עם הילד, החברה גם הייתה מגיעה לפה, הוא היה אמור לעשות את ליל הסדר איתה, למרות שהוא ידע שאני לא אוהבת שמתפצלים בחגים. הוא עדיין במעצר עד יום שני, אי אפשר לדבר איתו. אומרים שזה עלה מיליון שקל, יכול שתצטרכו להחזיר את הכסף?
"אנחנו לא חושבים על הדבר הזה, עדיין לא חזרתי לעצמי, אנחנו לא חושבים על ההוצאות של המצבע, זה לא דבר שחלמנו עליו וזה לא דבר שמתאים לבן שלי. לא נראה שזו הייתה התוכנית שלו. אולי הם התכוונו למשהו קטן, משהו לחברה, זה לא משהו שנראה לי הגיוני כי ניב לא יעשה דבר כזה.
איך תעניש אותו?
"לא..."
מה לגבי האחות (סתיו) שדחתה את עניין הגבות?
"זה מה שמעניין אתכם? נראה לי שלמישהו משעמם,, אז תמשיכו לעבוד, אתם נשמעים משועשעים".