שי ודרור הפתיעו הבוקר (ראשון) את הבמאית אורנה בן דור, בעקבות הסערה שחולל סטטוס שהעלתה, בו תקפה את ראש הממשלה נתניהו והשוותה בין המצב כיום בישראל, למצב של גרמניה ערב עלייתו של היטלר לשלטון. 

לאתר של רדיו ללא הפסקה 103 FM

בסטטוס כתבה בן דור: "עכשיו הוא גם שר הכלכלה ואנחנו לא עושים כלום. מקטרים קצת, מתבאסים קצת, נדקרים קצת, נגעלים הרבה ולא עושים כלום. מין רפיסות כזאת, חוסר אמון בעצמנו. תגידו גם כשהיטלר עלה לשלטון הגרמנים ה"בסדר" קיטרו אבל המשיכו בשגרת יומם?". שי ודרור מצאו את בן דור ברכבה. "אני באמצע רחוב סלמה בתל אביב, מימיני ומשמאלי יש מכוניות, אני לא יודעת אם ביבי מאחורי". 

הצמד חיפש הבהרות לסטטוס מעורר המחלוקת, אך בן דור הבהירה :"הפוסט מצוטט במדויק ואני לא רוצה לעמוד בעמדה מתנצלת, אבל באמת לא השוויתי בין נתניהו והיטלר". 
היא טענה כי הסיפור לא יצא במקרה: "אני חושבת שכל הסיפור הזה הוא סיפור מתוזמר, יש אינטרס גדול לנתניהו ומשרד היח"צ שלו להסיט את סדר היום מהמשפט של שרה נתניהו בבית הדין לענייני עבודה, ומדברים אחרים ואני חושבת שישי בעיה לדמוקרטיה הישראלית". 
 
"כשאני קוראת כותרת כמו: מעכשיו נתניהו גם שר הכלכלה, כדי להעביר את מתווה הגז, וכולנו יודעים מה זה אומר, אז זכותי לעשות את ההשוואה הזו, זכותי לעשות השוואות זו מדינה חופשית", הוסיפה הבמאית.