השבוע הגיש ח"כ אלעזר שטרן הצעת חוק לפיה המשכורות המועברות למחבלים יקוזזו מהסכומים שמועברים לרשות הפלסטינית. בתכניתם של ניסים משעל וספי עובדיה ב-103FM אמר שטרן:" מדינת ישראל מעבירה כספים לרשות והרשות מעבירה כסף למחבלים. איך אפשר להעביר כסף כשיודעים שהוא משמש תמריץ ישיר לטרור? בסוף, זה בידיים שלנו". שטרן הסביר: "מחירון השכר לאסירים ביטחוניים מגיע ל-12,000 שקל למאסר עולם לחודש. אם המחבל נהרג, המשפחה מקבלת משכורת חודשית לכל החיים. אין ספק שיש כאן עניין של עידוד ישיר לטרור. יש פה עניין של הסתה. יש כותרת מאחורי הכסף הזה, 'להרוג יהודים זה דבר טוב'. אם מישהו פעם חושב על לעשות על איזשהו הסכם איתם, איך הוא יכול להעביר כספים לדברים האלה? יש סיכוי שהממשל האמריקאי שלא רוצה להצטייר כמו ממשל אובמה ייתן יד לדברים האלה. לכן אני חושב שהממשלה צריכה לשמוח על ההצעה הזו".
על רמת התמיכה בהצעה אמר: "זו הצעת חוק פרטית שחתומים עליה מכל סיעות הקואליציה. החתמתי שני ראשי שב"כ בכנסת, שני אלופים, ניצב במשטרה, אנשי ביטחון ונציג מכל מפלגה, אפילו יושב ראש הקואליציה, ח"כ דוד ביטן חתום.

לדבריו, "כיום יש ממשל בארה"ב שעל פניו מסתמן כריאלי. הוא יותר מרכז מאשר ימין כמו שחשבו. הממשל גורם לאכזבה בישראל מצד אחד ומצד שני הפלסטינים תולים בו תקוות. אני חושב שזו הזדמנות שגם האמריקאים ילכו איתנו יד ביד בעניין הזה".