"אני עוברת ימים קשים ואני לא מאחלת לאף אדם לעבור את מה שעברתי ואני עדיין עוברת", כך אמרה הערב (חמישי) לערוץ 2 אחת משתי המתלוננות נגד יוצא האח הגדול שחשוד באונס, שהגיבה לראשונה על הפרשה. "קשה לי לשמוע את כל מה שהאדם שפגע בי אומר", הוסיפה המתלוננת. "הוא יכול להגיד לתקשורת מה שהוא רוצה, אני מרגישה שהחיים שלי נהרסו מאז. יש אמת אחת והיא תצא לאור". 

 
במשטרה אכן מנסים לגלות את האמת וזו משימה לא פשוטה, כיוון שהתיק הזה קשה להוכחה, כי בתיק גבולי. בנוסף, לפי הדיווח בערוץ 2, צפוי עימות משולש בין המתלוננות לחשוד. אתמול הגיעו לתחנת המשטרה בני הזוג שי חי ותניה גרבר, שנכחו במסיבה וככל הנראה היו עדין לאינטראקציה בין החשוד לשתי המתלוננות. גרבר נשאלה אם יש לה הערכה מי צודק. היא ענתה שכן, אבל היא מעדיפה שלא להיכנס לזה: "אני פשוט לא רוצה להתערב. אני יודעת מי צודק ואני לא רוצה לקחת חלק".

יוצא האח הגדול שחשוד באונס. צילום: אבשלום ששונייוצא האח הגדול שחשוד באונס. צילום: אבשלום ששוני
 
אופיר יעקובוביץ', עורך הדין של המתלוננת שהגיבה אמר: "מרשתי סומכת על משטרת ישראל שתאתר את כל הכשלים והסתירות בגרסתו של החשוד. 

אמש גם הגיב החשוד באונס על החשדות המיוחסים לו. בשיחה עם חדשות 2, אמר החשוד כי "בימים האחרונים מצאתי עצמי בלב ליבה של סערה תקשורתית. אני משוכנע שהאמת תצא לאור ויבינו כי הסיפור לא היה ולא נברא".

אתמול נערך עימות בין החשוד לבין אחת המתלוננות, וכרגע כל צד עומד על גרסתו. במהלך העימות בו נטלה חלק המתלוננת בת ה-27, זו שגם שלחה אל החשוד מסרון בכניסה לתחנת המשטרה, היא ציינה בפניו כי לא התכוונה כלל להתלונן על אותו אירוע ואין לה מושג מדוע העניין התנפח לממדים שכאלה ובגינם הוא נעצר ונחקר. "זו לא היתה הכוונה שלי".

החשוד המשיך במהלך העימות להתכחש לחשדות נגדו ונותר איתן בגרסתו לפיה היחסים עם שתי המתלוננות התקיימו בהסכמתן המלאה. סנגורו של החשוד, עו"ד אורי קינן, אמר כי “מרשי שיתף פעולה עם החוקרים. אנו בטוחים שבסיומה של החקירה האמת תצא לאור”.