הסערה בעקבות כתבת 'אולפן שישי' ששודרה בערוץ 2 על "מסיבות הרווקים" של הישראלים בבוקרשט מסרבת לגווע. הכתבה הציגה את סיפורה של קבוצת צעירים מישראל שטסו כביכול למסיבת רווקים בבוקרשט וצרכו שירותי זנות וחשפנות כולל לימוזינות ואלכוהול. 


אדיר פרץ, שהשתתף בכתבה, סיפר לניסים משעל ודרור רפאל ב-103fm: "אני רווק מן השורה ואף אחד מחבריי שהצטלם לכתבה לא עתיד להתחתן. הכתב פברק את הכתבה מלכתחילה, עוד בהצגת הגעתנו לבוקרשט שנעשתה בפועל יום לפני כן. הכתב הציג כי ברצונו להראות את החגיגות של הישראלים בבוקרשט בכתבה. לא התכוונתי שיציגו אותי בתור גבר שעומד להתחתן ואמרתי להם שאפילו אין לי חברה. ההפקה מנגד אמרה שברצונה להמשיך עם קונספט מפוברק של יום הולדת וחגיגות". 

עוד הוסיף: "לאחר שראיתי את הכתבה וראיתי את התגובות ברשת הבנתי שציירו אותי לא נכון ועשו לי רצח אופי. אני רווק בכלל, אין לי שום אישה בבית ולא פגעתי בכבוד של בחורה המחכה לי בבית או הורי כלה שהתאכזבו ממני. עשיתי כל מה שרווק עושה. את הלימוזינה אנחנו לא הזמנו, הוצע לנו לרקוד על עמוד ושהחשפנית תשקה אותנו. זה היה משהו שהוצע לנו כחלק מהכתבה".

על הגברים הצעירים שנוהגים לטוס לחופשות ברומניה אמר: "אני חושב שזו תופעה שיש בהרבה מדינות באירופה. אני חושב שרק בישראל ומדינות ערב מגבילים כל כך את חיי הלילה כולל חשפניות וקזינו. אף אחד מהחברים שלי לא אמר 'שבחורות הן כמו נעליים וגרביים'. באנו לחופש אחרי שאנחנו עובדים קשה בארץ. באנו לשתות, לבלות, לצאת למועדונים יפים ולראות בחורות יפות. כל העולם עושה את זה ואין סיבה שהישראלים לא יעשו את זה. אני הישראלי היחידי שהיה מוכן להצטלם ולהראות איך זה נראה". 

עריכה: איתמר זיגלמן