בית המשפט קבע אתמול כי יש לסגור את כל מועדוני החשפנות במתחם 'הבורסה' ברמת גן וכי חשפנות אינה בידור לגיטימי. כתב פלילים בוקי נאה התייחס הבוקר (שלישי) בתוכנית של דרור רפאל ומתן חודורוב ב-103FM לפסיקה וטען: "השופטת התבקשה לקבוע בנושא בעקבות פניית רמת גן לרישיון עסק עבור 'מועדון חשפנות'. השופטת הביעה את דעתה בנושא עסקי מין. היא לא התבקשה לקבוע בנושא אלא חוותה דעתה וקבעה שהעסק הזה לא יקבל רישיון". לדבריו, "לפני שש שנים עשיתי כתבה על סגירת מועדון הבורסה ומעברו לתל אביב. בעבר ראש העיר צבי בר קרא למתחם הבורסה על שמו. הוא רצה לנקות את האזור מכל עסקי המין, שאגב כבר מזמן עזבו את מתחם הבורסה ועברו לתל אביב. מועדון הבורסה של רמת גן נמצא כבר חמש שנים בתל אביב. צריך לשנות את החוק הפלילי בישראל ולהגדיר זנות כמותרת. אם ישלחו לכלא את הלקוח שהלך לזונה, היא עדיין תוכל להמשיך לעבוד".


צילום אילוסטרציה: GETTY IMAGESצילום אילוסטרציה: GETTY IMAGES


 
עוד הוסיף: "יש בישראל מסר כפול ואסור בישראל לחיות על רווחי זנות. בעולם הלא אידיאלי בו אני חי לא כולם יפים וחתיכים. יש בחורות בעולם הזה שרוצות להרוויח כסף ולנצל גברים שמוכנים לשלם כסף רק כדי לגעת בחזה של אישה. אני 35 שנים כתב לענייני פלילים. מועדון חשפנות זה לא ניצול נשים אלא ניצול גברים. בחורה שמגיעה לעבודה עושה 'חנדלך' לגברים שמבקשים שהיא תקפץ עליהם. בכך היא מרוויחה הרבה מאד כסף על חשבונם".
לסיום דרור רפאל התייחס לזנות בישראל וטען: "אני לא מצליח להבין אנשים שנהנים ללכת למועדוני חשפנות. למה ללכת למקום כזה? זה תמיד במקומות נידחים וחשוכים". מתן חודרוב הוסיף לדבריו וסיכם: "העירייה פתאום גלתה את האור יוצאה להגנת הנשים. איפה היא הייתה כל השנים? פתאום לאחר שהוחלט על תוכניות הפיתוח שמטרתן להפוך את מתחם הבורסה למתחם נדל"ן נחשק יותר שיאפשר לעירייה להעלות את דמי השכירות הפכו אותה למוסרית יותר?"
עריכה: איתמר זיגלמן