יגאל גואטה, חבר הכנסת מש"ס, השתתף בחתונת אחיינו הגאה והתפטר מהכנסת לאחר ביקורת קשה שספג מצד הרבנים מהזרם הספרדי, בהם גם כאלו המזוהים עם מפלגתו. על הפיטורים סיפרה סוזי בן צבי, אחותו של גואטה ב-103FM: "אני לא יודעת כל כך מה להגיד. אני קיבלתי את שוק חיי כשקיבלתי טלפון וסיפרו לי על הידיעה. אם אחי החליט להתפטר אני תומכת בו. המפלגה הזו לא פתוחה לקבלת האחר. הצבעתי בעבר ש"ס ואני אשקול פעמיים אם להצביע להם שוב, אני גרה בקיבוץ גינוסר ושומרת שבת וכשרות". 
היא הוסיפה: "בני הצעיר התחתן לפני שנתיים וחצי ואני לא מבינה מדוע מפריע לאנשים שהוא הלך לחתונתו לפני שנתיים וחצי כשהוא אפילו לא היה אז חבר כנסת. הבן שלי כבר נשוי שנתיים וחצי ואח שלי בקושי שנה וחצי בכנסת". 


עוד סיפרה בן צבי: "דיברתי עם הבן שלי והוא אמר לי לא לדבר עם אף אחד ולא להתראיין לאף אחד. אני אתן לאחי גב עבור כל מעשה שעשה, יש לו לב ענק וכולו נתינה. אני כועסת על ש"ס, שילכו לעזאזל כולם, איפה השר דרעי? מי שהחל להכפיש את הבן שלי היה שלמה בניזרי, מי הוא בכלל הגנב הזה? שבוע הבא יהיה יום הדין למעלה בשמיים וכל אחד יקבל את שמגיע לו. כנראה שאחי לא היה צריך להיות שם".
על הגעת אחיה לחתונת בנה סיפרה: "היה ספק גדול שאחי יגיע לחתונה. יש לי משפחה דתייה גם כן ואני מחבקת ומקבלת את כולם. גם את אלו שלא באו, כיבדתי את החלטתם. מאד התרגשתי שהוא הגיע, כשהוא נכנס אנשים עמדו לכבודו באולם ונתנו לו כבוד. לפני היותו חבר כנסת הוא היה איש ציבור. אני לא פעילה פוליטית, כל החיים שלי הצבעתי למפד"ל עד שעברתי לש"ס". 
בן כספית התייחס לדבריה לסיום: "אתם אחלה משפחה ופסיפס של החברה הישראלית ואני מאחל לך להרגיש טוב ושתהיה לך שנה טובה".
עריכה: איתמר זיגלמן