הולך רגל כבן 80 נהרג  הבוקר (רביעי) לאחר שנפגע ממשאית זבל ברחוב המעפילים ביהוד. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו במקום טיפול רפואי וביצעו בו פעולות החייאה שבסופן נקבע מותו. תאונת דרכים ביהוד. צילום: דוברות מד"א

זירת התאונה הבוקר ביהוד. צילום: דוברות מד"אזירת התאונה הבוקר ביהוד. צילום: דוברות מד"אחובש רפואת חירום במד"א ניב הרשקו סיפר: "על הכביש סמוך לחלקה הקדמי של המשאית לפינוי אשפה שכב גבר כבן 73 מחוסר הכרה עם חבלת ראש קשה כשהוא ללא דופק וללא נשימה. מיד התחלנו להעניק לו טיפול רפואי וביצענו בו פעולות החייאה, אבל הפציעה שלו הייתה קשה מאוד ובתוך זמן קצר נקבע מותו בשטח". כזכור, רק לפני כיממה אירעה תאונה קשה לאחר רצחיתו של איסמעיל זבארקה בן ה-46 מלוד. זמן קצר לאחר מכן אירעה תאונה קשה בין רכבת לרכב הסעות ברחוב דרכי משה בעיר. בנסיבות שטרם הובררו פרץ הרכב מחסום רכבת ונפגע בעוצמה על ידי הרכבת. כתוצאה מהתאונה נפגעו שלושת יושבי הרכב.

מצבם של שניים מהפצועים, בני 23 ו-32 הוגדר קשה והם פונו לבתי החולים תל השומר ואסף הרופא ואילו השלישי, בן 22, נפצע בינוני ופונה גם הוא פונה לתל השומר. בוחני תנועה עדיין נמצאים בזירה וחוקרים את נסיבות התאונה.