קמפיין הנגד להטרדות המיניות לא מפסיק לעורר סערות: "כל הדברים שנכתבו ופורסמו אתמול על ידי הגברת דנה וייס לא היו ולא נבראו", כך הגיב הבוקר (רביעי) עיתונאי 103FM גבי גזית, שהתייחס בתוכניתו בתחנה על הטענות שהשמיעה אתמול עיתונאית חדשות 2 דנה וייס, שטענה כי גזית נהג לגרום לנשים להתנשק איתו במערכת בה עבד. 

"מלכתחילה לא חשבתי שיש צורך בתגובה לנושא, אבל בעקבות אינספור תגובות והודעות שקיבלתי, גם של גברים ונשים, ששלחו לי הודעות תמיכה רבות, וגם הודעות גינוי על השיימינג שנעשה בימים האחרונים, בשבילכם החלטתי להגיב", אמר גזית. "אני אומר רק דבר אחד, כל הדברים שנכתבו ופורסמו אתמול על ידי הגברת וייס לא היו ולא נבראו. ועכשיו, במקום לכלות זמן שידור יקר על זה, נחזור ונגן על נשים. במקום רכילות דמיונית, אנחנו נמשיך בעבודה הזאת". 


למרות ההכחשות של גזית, כתבת גלי צה"ל, הדס שטייף, צייצה בטוויטר דקות לאחר מכן: "עוד ועוד עדויות. עכשיו אחת מחזקת לדנה וייס. אישה מהמוכרות בתחום סיפרה לי הבוקר, איך גבי גזית תקף אותה מינית מול אנשים נוספים במערכת הטלוויזיה לפני שנים. חפן את שדיה ועוד. יש לה מסר אחד לדנה. אם הוא יתקוף אותה או יאיים בתביעה. היא תגיע להעיד ולחזק. אמרה ולא הוסיפה".
וייס כתבה אתמול בטוויטר ציוץ אשר הסעיר את הברנז'ה העיתונאית ובו באה בטענות חריפות כלפי גזית, והאשימה אותו בכך שגרם לנשים להתנשק איתו על פה במערכת בה עבד ביומיום.

הכל החל בעקבות הדברים שאמר גבי גזית בתוכניתו ב-103FM כאשר עורכת הדין טלי גוטליב אמרה במהלך דיון בנושא ש"הנזק שאנחנו גורמות לעצמנו הוא בלתי רגיל כאשר אנו מזכירות מקרים של הטרדות מיניות שהתרחשו לפני הרבה מידי שנים. אנחנו עושות לעצמנו נזק והופכות להיות פצצות זמן מתקתקות במקום העבודה, כל כך התקדמנו וכל כך הלכנו אחורה. גם אם אדם יתחיל איתי בבוטות זו לא תהיה הטרדה, אני לא רוצה לסרס את השיח בין המינים בצורה טוטאלית".
 
גבי גזית התייחס לדבריה ואמר: "אין לי ספק שקרוב היום שמישהי תספר עליי סיפור מלפני 45 שנה. אני מניח שלפני 45 שנה ליטפתי ישבנה של אישה. אני בוחן את סיפורה של אושרת קוטלר אשר בצעירותה פנתה למנכ"ל קשת, אלכס גלעדי, בבקשה לפגישת עבודה והוא הזמין אותה לארוחת ערב. היא הדגישה בפניו שהיא נשואה והוא טען בפניה שהיא לא יודעת כיצד מתקדמים בתעשיית הטלוויזיה, האם מדובר בהטרדה מינית?".
 
באשר לדברים האלה, שפורסמו במעריב, כתבה היום וייס בחשבון הטוויטר שלה "תחשוב טוב גבי גזית. גם לפני 15 שנה עשית. ויותר. כמו למשל להתעקש לנשק על הפה כשנפגשים ככה סתם במסדרון במערכת. למה. ככה. כי אתה יכול. בשגרה".