על פי פרסום ב"החדשות", עובדת מעון ראש הממשלה, שירה רבן, שטענה כי שרה נתניהו התעמרה בה במהלך עבודתה במקום, עבדה הרבה פחות מהרושם שנוצר עד כה כאשר בתשעה עשר ימי עבודה עבדה רק 5.4 שעות בממוצע. 

מדו"ח הנוכחות לחודש ספטמבר שפורסם במהדורה, עולה כי בחלק מהימים עבדה רבן בחלק מהימים רק מספר שעות מועט של פחות מחמש שעות ורק בשלושה ימים היא עבדה בסביבות תשע שעות. מעורכי דינה נמסר בתגובה לדברים כי "כשמתעמרים בך, כל רגע הופך לנצח".

מוקדם יותר היום פרסמו עורכי דינה כי  "הגשנו את ההבהרות שנתבקשו על ידי כבוד נשיא ביה"ד. החלטת הנשיא אברהמי הינה החלטה מקובלת בהליכי קדם משפט שמטרתה לתחום ולייעל את מסגרת הדיון. כל ניסיון להוציא דברים מהקשרם מעיד על תדרוך שגוי ומטעה של גורמים מטעים".

"למען הסר ספק", הם ממשיכים, "דחה כבוד הנשיא את הבקשה של בא כוח הגברת נתניהו לאיסור פרסום ההליך והעדויות הקשות הצפויות בו. יתרה מזאת, השופט דחה בקשה נוספת של הגב' נתניהו למחוק אותה מהתביעה נכון למתן החלטה זו. עמדת המדינה כי על הגברת נתניהו להיות נתבעת בהליך מדברת בעד עצמה".

עורכי הדין לנדאו וגרוס מוסיפים עוד כי "הם מביעים תרעומת וחשש מתוצאות ההסתה והבריונות כנגד התובעת ובאי כוחה וחשש זה הובא בפני הגורמים הבכירים במשטרת ישראל. חמור בעיננו שמופצת תמונת תעודת הזהות של התובעת ואנו תמהים על הדרך בה נעשו הדברים ומי עשה שימוש במאגרי המידע הממשלתיים למטרות הסתה נטו".

"לא יעזרו כל הניסיונות להטות את הדיון מהנושא העיקרי", סיימו, "והוא ההתעמרות התעסוקתית הקשה של הגברת נתניהו המוחלפת בבריונות מקורביה כלפי התובעת גם לאחר סיום יחסי העבודה".

בית הדין האזורי לעבודה בירושלים הורה היום לפרקליטיה של רבן, שתובעת את אשת ראש הממשלה שרה נתניהו, לשנות את כתב התביעה שהגישו בתוך 21 יום. נשיא בית הדין השופט אייל אברהמי, פסק כי מהתביעה יושמטו תיאורים שאינם רלוונטיים להליך המשפטי.

"כתב התביעה כולל בתוכו תיאורים ארוכים ומפורטים שאינם קשורים להליך", כתב בהחלטתו. "כמו כן לא נכון לכנות עובדות אחרות בכינויים מעליבים". עם זאת, השופט עיכב את החלטתו בבקשת בא כוחה של נתניהו, עורך הדין יוסי כהן, להסירה מרשימת הנתבעים, עד לקבלת כתב התביעה המתוקן. "לאחר שיוגש כתב תביעה מתוקן, יוגש כתב הגנה ואז יהיה רשאי עו"ד כהן לבקש את מחיקת הגברת נתניהו", כתב השופט אברהמי.