הרוג נוסף באתרי הבנייה. כוחות הצלה שהגיעו לרחוב מבצע דקל בפתח תקווה נאלצו לקבוע את מותו של פועל כבן 40 שנפגע מחפץ שנפל עליו מגובה. הם מצאו אותו עם פגיעה רב מערכתית קשה וללא סימני חיים.רוצים לקבל את החדשות לפני כולם? הצטרפו לערוץ הטלגרם שלנו


חובש רפואת חירום במד"א אלעזר רובינשטיין שהגיע לזירה סיפר כי "כשהגענו למקום ראינו פועל כבן 40 מחוסר הכרה עם חבלה קשה בראש ובגפיים. הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו במקום".אלן מלכה חובש ביחידת האופנועים של איחוד הצלה סיפר: "כשהגעתי לזירה נתקלתי בפועל ללא הכרה וללא דופק ונשימה לאחר שנפלה עליו פלטת ברזל תוך כדי עבודתו באתר בניה. למרבה הצער נקבע מותו בזירת האירוע עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל".מוקדם יותר נפצע באורח קשה פועל כבן 23 לאחר שנפגע מחפץ כבד שנפל מגובה באתר בניה בטירה. חובשים ופרמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי, ופינו אותו לבית החולים מאיר בכפר סבא, כשהוא סובל מחבלת ראש.

בנצרת נפצע צעיר כבן 19 קשה לאחר שנפל מגובה של כשישה מטר. חובשים ופרמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית חולים רמב"ם בחיפה עם חבלת ראש כשהוא מורדם ומונשם.