ראש עיריית דימונה, בני ביטון, הוא נבחר הציבור שנחקר היום (ראשון) בלהב 433 בחשד לביצוע עבירות על פי החוק למניעת הטרדה מינית. מהמשטרה נמסר כי "חקירת התיק טרם הסתיימה ועם סיום החקירה יועבר התיק לפרקליטות. מעבר לאמור ומטבע הדברים לא נוכל להרחיב בפרטים נוספים מחקירות מתנהלות". בעבר התלוננה נגדו ממלאת מקומו וטענה כי הוא הטריד אותה מינית מספר פעמים לאורך התקופה בה עבדו יחד. יום לאחר מכן היא הודחה מתפקידה

עורכי-הדין גדעון פישר, ג'קי בריי וארז אבוהב, המייצגים את ביטון, מסרו בשמו: "התשאול אליו זומן הינו בגין תלונת חברת מועצה, שהוגשה לאחר שהודחה מהקואליציה. ראש העיר מסר תשובותיו באופן מפורט, לרבות מידע על בכירים אחרים, שהילכה אימים עליהם, על לא עוול בכפם. ראש העיר הינו אחד מראשי הערים הבולטים בישראל ומוכרת התופעה, לפיה לקראת הבחירות הקרבות לראשות העירייה, מנסים לעשות שימוש במשטרת ישראל, ככלי לניגוח פוליטי".

כאמור, אילנה אזולאי, ממלאת מקום ראש עיריית דימונה, בני ביטון, טענה בנובמבר האחרון שהוא הטריד אותה מינית מספר פעמים לאורך התקופה בה עבדו ביחד. "מדובר באדם מטריד, אלים חסר גבולות, שלא בחל בשום אמצעי כדי לפגוע בי כאישה", סיפרה אזולאי לחדשות עשר. אזולאי הגישה תלונה למשטרת באר שבע, אליה צירפה הקלטה מישיבה סגורה עם ביטון, ממנה עולה כי השתמש במילה "מאהבת" כדי להדוף ביקורת שהטיחה לעברו. 
 
"אחרי שהיה ממדר אותי ומבודד אותי, הוא היה מביא אותי למפגשים של בוררות. אז הוא היה מתנצל ואומר בקול רם שהוא אשם ולא יעשה את זה יותר. הוא היה ניגש אלי כשהייתי עומדת לצאת החוצה והיה מצמיד את הראש שלו לאוזן שלו ושואל אותי - 'אולי תהיי המאהבת שלי?'", סיפרה. לדבריה, היא היתה בכל פעם מזועזעת מחדש. "חשבתי למה הוא התכוון, הרגשתי מושפלת ומבוהלת. ברוב המקרים פחדתי לספר את זה לאנשים".