התפתחות דרמטית בחקירת רצח דבורה הירש, גרושתו של על המדינה טל קורקוס. בידי המשטרה ישנו עד מדינה, שהוביל למעצרם של יניב זגורי ויוסי מירלשווילי, החשודים במעורבות ברציחתה לפני יותר משנתיים. זגורי נעצר אתמול ומעצרו הוארך בשבוע. על פרטיו של עד המדינה ומשפחתו הוצא צו איסור פרסום גורף על ידיד בית המשפט

לפני שישה ימים פרסמנו כי נעצרו שבעה תושבי הדרום, הקשורים לארגון פשיעה גדול באזור, בחשד למעורבות ברצח המדובר. החשודים, שנעצרו בתום חקירת משטרה סמויה, הועברו לחקירה ביחידה המרכזית בבאר שבע.

דבורה הירש, גרושתו של קורקוס, נרצחה בחודש מרץ 2016 בעת שהייתה ברכבה עם ילדיה בבאר שבע. בחודש דצמבר האחרון, הוגש כתב אישום נגד מיכאל מור, ראש ארגון הפשיעה מהצפון, ויניב (ניבי) זגורי, ראש ארגון פשע מהדרום, הנאשמים ברצח קורקוס, שחוסל ביוני 2017 כשמטען חבלה רב עוצמה הוצמד למכוניתו באשקלון. 

דבורה הירש ז"ל

טל קורקוס. צילום מתוך מאקוטל קורקוס. צילום מתוך מאקו

לפני כשלושה חודשים נורה קרוב משפתו של קורקוס בשדרות  יוהנה ז'בוטינסקי בבאר שבע ונפצע באורח בינוני. צוות מד"א פינה אותו לבית החולים סורוקה כשהוא ירוי בפלג גופו התחתון. 

כוחות המשטרה הוזעקו למקום ופתחו בחקירת המקרה. ניסיון החיסול בוצע כ-200 מטרים מהחנות של מיכל זגורי, אשתו של ניבי זגורי, אחד העצורים בחשד לחיסול קורקוס, כאמור.