שרת המשפטים איילת שקד הציגה היום (רביעי) בוועדה לקידום מעמד האישה של הכנסת את תזכיר החוק שהיא מקדמת להטלת קנסות מנהליים על צרכני הזנות. תזכיר החוק יקבע כי הקנס שיוטל על צריכת זנות יהיה בגובה של 1,500 ₪. ניקול, אישה שעוסקת בזנות וזהו מקור פרנסתה היחיד, הסבירה לגיא פלג בתוכניתו ב-103fm מדוע היא מתנגדת להצעת החוק של שקד: ""אני נערת ליווי, עוסקת בתחום כבר 15 שנה ולא מתביישת במה שאני עושה".


אף פעם לא יצא לי לדבר עם מישהי שפותחת את השיחה בזה שהיא נותנת שירותי זנות


ניקול: "אני בת 29 ולא מתביישת במה שאני עושה, אני עובדת בתחום כבר 15 שנה. אני רוצה להבין את הרצון לקנוס לקוח על צריכת שירותי מין ואת האיסור לפרסם שירותי מין באתרים. אני נותנת שירותי מין ואין לי בעיה עם זה. אני עושה מה שטוב לי ולגופי, זו בחירה שלי ואף אחד לא יוכל לומר לי מה לעשות בגופי".יכולים להגיד לך


"ממש לא. זה פשוט מעצבן אותי".אני רוצה לשאול אותך כמה שאלות. את משתמשת בסמים?


"ממש לא, לא לוקחת סמים ולא צורכת אלכוהול. הכל בסדר אצלי ברוך השם. טפו טפו, חמסה חמסה. אני נותנת שירותים בבית שלי, זו זכותי".לטענתך את במקצוע הזה 15 שנה. האם יצא לך במהלך הזמן הזה להכיר בחורות אחרות ש....


"כל החברות שלי זונות".נסי להיות כנה עם עצמך. כשאת מסתכלת על חברותייך, כמה מהן קורבנות של עבירות מין מהילדות או מנוצלות?


"כבר מזמן אין את עניין הסרסורים. אנחנו עובדות במקצוע הזה מרצוננו החופשי".גיא פלג: "כמה מהן נכנסו לדיכאון וניסו להתאבד?"ניקול: "יש סקרים. יש מקרים בודדים של בנות שניסו להתאבד. אני לא מעודכנת במספרים. אתה יודע כמה נערות ליווי חיות מהכסף הזה והוא משרת אותן בצורה משמעותית? אשאל אותך שאלה אחרת, היית מעדיף שגבר יאנוס בחורה בניגוד לרצונה? לגברים יש ייצר והם רוצים לבוא לפורקן".האם את מסוגלת להבין שחלק עיקרי מהעוסקות בזנות הן נשים במצב פוסט טראומטי שהופכות לקורבנות של עצמן?


"אתה לא פסיכולוג ואתה לא פסיכיאטר. אני 15 שנים עובדת בזנות ואני לא בדיכאון. אתה עושה הכללה ולדעתי היא לא נכונה. אם אני לא אעבוד בבית אני אאלץ לעבוד בחוץ. עדיף שאני אעבוד ברחוב? אני לא רציתי לעבוד ברחובות, הייתה לי כוונה לארח גברים בדירה מסודרת. אם יגיע גבר שלא אתן לו את השירות הוא יאנוס ילדות בנות 18. אפילו חברי כנסת ואנשים מפורסמים באו אליי - כולם רוצים להתפרק".גיא פלג: "זה מעניין לדעת אך גבר שלא יכול לשלוט על הדחפים המיניים שלו ועלול לאנוס נשים צעירות ברחוב כי לא יקבל שירותי זנות צריך ללכת לכלא. זה כמו לומר שחייבים לאפשר לאדם עצבני לתקוף את השכן אחרת הוא ירצח מישהו ברחוב. שמענו את הקול שלך בצורה בהירה ביותר ודעתי שונה מדעתך".
עריכה: איתמר זיגלמן