את הסחורה הזו הוא לא קונה: שי גולדשטיין תקף היום (שלישי) ב'מועדון ארוחת הבוקר' של 103fm את איש העסקים רמי לוי, לאור הדיווחים על העלאת המחירים ברשת החנויות שלו לפני החגים, ובהמשך לדברים שאמר אתמול לוי בוועידת המשפיעים של חברת החדשות. בפינת 'מה הוא אומר' הביאה לאה לב קטע מדבריו של לוי בכנס שאירגנה 'חברת החדשות'. בתגובה לכעסם של החקלאים, שטוענים כי לוי רוכש מהם תפוחים ב-2 שקלים ומוכר ברווח של אלפי אחוזים, נשמע לוי כאומר: "אם אני קונה תפוח ב־2 שקלים, אתה מקבל 10 מיליון דולר - ואם לא אתה תשלם רק אלף דולר. אתה מוכן?"

שי זעם על נוכחותו של לוי בכנס הזה, וניכר שעוד לא נרגע מכך שהוא גם הדליק משואה בערב יום העצמאות הקודם. "רמי לוי הוא מנהיג? מה הוא מנהיג? הוא איש עסקים. הוא סוחר, מוכר, רוכל, שהדליק משואה ושעכשיו השתתף בכנס מנהיגים. למה? אתה מכולתניק!"

 

שי המשיך וביקר את לוי: "למה הוא היה צריך להדליק משואה? מה הוא עשה למען המדינה? הוא עושה רק למען עצמו. עכשיו גם מתברר שהרשת שלו מעלה מחירים לקראת החג. הוא עושק את אזרחי מדינת ישראל, מעלה להם את המחירים כדי לדפוק אותם ולהרוויח עוד כסף, בחגים! כשלאנשים יש בקושי כסף לקנות קוטג'".
שי הביא את הנתונים שפורסמו הבוקר בעיתונות, ולפיהם 21 אחוזים מאזרחי ישראל השנה נאלצים לקצץ את תפריטי ארוחות החג או לוותר עליהן כליל מטעמים כלכליים. "אין להם כסף לסל שעולה יותר מ-1,000 ש'ל לערב חג, והוא עוד מעלה את המחירים? האיש הזה שנתנו לו להדליק משואה? בושה על המדינה המגעילה הזו ועל האנשים שבוחרים בו, פוליטיקאים מסריחים, למי אתם נותנים להדליק משואה?"
כזכור, אתמול עלה לוי לשידור בתוכניתה של אילה חסון ב-103fm והכחיש את הדיווח על עליית המחירים. לדבריו מדובר במבצעים שהסתיימו וכי אחרים החלו. אילה טענה מנגד כי מדובר במכבסת מילים.