בהמשך למתיחות הביטחונית בעוטף עזה בימים האחרונים שהשאירה את אלפי ילדי העוטף בבתיהם, החליטה קבוצת קומטק והפילנתרופ סילבן אדמס להקצות כ-500 כרטיסים בחינם לילדי העוטף למשחק האלופות בין אתלטיקו מדריד ליובנטוס.

ביום ראשון הקרוב בשעה 21:30, אצטדיון בלומפילד ביפו יארח את משחק האלופות בין אתלטיקו מדריד הספרדית ליובנטוס האיטלקית. המפגש המסקרן ייערך שבוע בדיוק לאחר שפריז סן ז'רמן ונאנט התחרו על גביע הסופר קאפ הצרפתי בישראל.

כחלק ממשחקי ההכנה לעונת 2023-22 יקיימו הקולצ’ונרוס של דייגו סימאונה והביאנקורני של מסימיליאנו אלגרי מפגש ענקיות בישראל. המפגש צפוי להיות עתיר כוכבים כשבין השחקנים שעתידים להשתתף: דושאן ולאחוביץ’, אנחל די מריה, אנטואן גריזמן, ז’ואאו פליקס, יאן אובלק ונוספים.

המשחק יתקיים במסגרת יוזמה של קבוצת קומטק להבאתם לישראל של אירועי ספורט ופנאי הגדולים בעולם ובניהם: הסופר קאפ הצרפתי, הג'ירו דה איטליה, היורובסקט, אליפות אירופה ותחרות הגראנד סלאם בג'ודו, המשחק הבלתי נשכח ארגנטינה – אורוגואי ותחרות IRONMAN בטבריה.

איש העסקים והפילנתרופ סילבן אדמס ומנכ"ל ומייסד קבוצת קומטק, דני בנעים מסרו: "בימים האחרונים כולנו ראינו איך פעם נוספת חופשת הקיץ של ילדי העוטף נהרסה בעקבות המתיחות הביטחונית ורבים מהם בילו במרחבים מוגנים. כדי לתת להם כמה שעות של שקט, שמחה וחיוך על פני הילדים, החלטנו להקצות מאות כרטיסים למשחק האלופות בין אתלטיקו מדריד ויובנטוס ביום ראשון. נמשיך להביא את הצד היפה של ישראל לעולם דרך אירועי ספורט ופנאי בינלאומיים".

אופיר ליבשטיין, ראש המועצה האזורית שער הנגב: "אני מבקש להודות בשם כל תושבי יישובי עוטף עזה, לקבוצת קומטק והפילנתרופ סילבן אדמס על המחווה המרגשת להעניק לילדי האזור ערב מהנה של הפוגה מהמתיחות הביטחונית. הספורט מאחד ומלכד בין כולנו בשעות הקשות ובתקופות ההסלמה אשר משבשים לילדינו את חופשת הקיץ. כולנו תקווה כי בקרוב נוכל לחזור לשגרה חופשית ומהנה".