פרקליטות מחוז תל אביב הגישה היום (רביעי) כתב אישום לבית המשפט המחוזי בעיר נגד דרור אלטלב, בן 37 מבת ים, בגין אינוס בנסיבות מחמירות, חבלה חמורה ותקיפת שוטר.

על פי כתב האישום, בליל ה-9.10.17, ישבה המתלוננת, בת 51, בחצר בניין מגורי הנאשם בבת ים, בעוד שהוא שהה בקרבת מקום. הנאשם ניגש אל המתלוננת, עמה אין לו כל היכרות קודמת, ופתח עמה בשיחת חולין, במהלכה ביקשה ממנו המתלוננת שייתן לה לשתות מבקבוק בירה שהיה ברשותו.

לאחר מכן, ביקש הנאשם מהמתלוננת לקיים עמו יחסי מין, ומשסירבה לעשות זאת, תקף הנאשם את המתלוננת על ידי כך שמשך אותה בחוזקה ארצה ונגע בחלקים מגופה, תוך שימוש בכוח, בניגוד לרצונה, בעוד שהיא נאבקת בו וצועקת כי יחדל ממעשיו. בהמשך, אנס הנאשם את המתלוננת, תוך שהיא נאבקת בו וזועקת לעזרה. עקב מעשיו של הנאשם, נחבלה המתלוננת.

במהלך האירוע, שמעה שכנה המתגוררת בקרבת מקום את זעקות המתלוננת לעזרה והתקשרה למשטרה. בעקבות שיחה זו, הגיעו למקום שוטרי סיור שהבחינו בנאשם כשהוא אוחז במתלוננת בעודם שכובים על הקרקע. אחד השוטרים משך את הנאשם מהמתלוננת כדי שיחדול ממעשיו. בתגובה, תקף הנאשם את השוטר, בכך שהכה אותו בחוזקה בפניו. מיד לאחר מכן, ניסה השוטר, יחד עם שוטרים אחרים, להכניס את הנאשם לניידת המשטרה, אך הוא התנגד לכך, התעמת איתם בגופו והוכנס לניידת רק לאחר שנאזק ברגליו. כתוצאה ממעשי הנאשם נגרמו לשוטר חבלות שונות ושיניו נפגעו.

בבקשת המעצר כתבה עו"ד בן-אסא כי "נגד המשיב קמה עילת מעצר, וזאת לאור עבירת המין האלימה החמורה באישום נגדו, אותה ביצע כלפי קורבן אקראי, תוך הפעלת כוח ממשי ובהתעלמות מזעקותיה של המתלוננת, ומניסיונותיה להתנגד למעשיו. אף התנהלותו של המשיב כלפי השוטרים מעידה על מסוכנותו".