ממצאי חקירת המשטרה בעקבות דקירתו למוות של צעיר בן 17 בראשית החודש במושב רווחה, מעון "כנף של אהבה", שכללה עדויות רבות וממצאים פורנזיים, התגבשו לכדי כתב אישום כנגד החשוד, בן 17.5, במעשה. היום צפויה הפרקליטות להגיש נגדו כתב אישום בבית המשפט בבאר שבע.
החקירה כללה גביית עדויות רבות, בין היתר מנערים ששהו במקום ומאנשי הסגל. בין היתר, אספו חוקרי הזיהוי הפלילי בזירה ממצאים רבים, שהובילו לגיבוש תשתית ראייתית נגד החשוד במעשה, שטען בעת שהיה בדרכו אל תחנת המשטרה, כי הוא "החלש בחבורה" ולכן השתמש בסכין נגד הקורבן. 

הסכין שבה נעשה שימוש באירוע. צילום: דוברות המשטרה
מחקירת האירוע עולה כי בתאריך 6.2.18, לאחר ארוחת הערב במעון, עסק החשוד בניקיון שולחנות חדר האוכל ואילו המנוח ישב מחוץ למקום. אז החל ויכוח בין השנייה, שלהערכת חוקרי המשטרה עסק בנפילת פת לחם על רצפת חדר האוכל. בשלב מסוים, ניגש החשוד ונטל סכין מטבח שהייתה מונחת על השיש ואיים לדקור את המנוח. השניים החלו שוב להיאבק כשהמנוח מנסה לשלוף את הסכין מידיו של החשוד ללא הצלחה. 

הנוכחים ניסו לצנן את האווירה ולהפריד בין השניים, אך ללא הועיל. הם המשיכו בחילופי דברים ביניהם, שבמהלכם התקרבו השניים זה אל מול זה ואז דקר החשוד את המנוח, דקירה בודדת ויחידה שהביאה למותו. צוותי רפואה שהוזעקו למקום ביצעו פעולות החייאה בניסיון להציל את חייו של הצעיר אך ללא הועיל ומותו נקבע במקום.