לא תרצה מאסר: עבודות שירות ושבעה חודשי מאסר על תנאי הוטלו היום (ראשון) על הדוגמנית אליה קדוש, שהורשעה בעבירות של איומים, ריבוי עבירות תקיפת שוטר, וכן באיומים על נהג מונית בבית חולים וולפסון, בתקיפת שוטר בבית חולים אברבנאל ובהפרת תנאי מעצר, זאת במסגרת הסדר טיעון שנחתם עמה.

יתר הנאשמים, רוסלן מיסייב מור ביטון, חנן אלפסי, אברהם יוספוב, ודוד אמויאל הודו והורשעו בחבלה חמורה ובתקיפה הגורמת לחבלה ממשית, והם ירצו עונשי מאסר שונים בין 17 ל-25 חודשי מאסר בפועל. בנוסף, יפקידו הנאשמים פיצוי עבור נפגעי העבירה בסכום כולל של 120 אלף שקל.

תקיפת מאבטחים באיכילוב


על פי כתב האישום המתוקן, בו הודו הנאשמים במסגרת הסדר טיעון, ב-28 בספטמבר, בשעה 01:00 לערך, הגיעה קדוש מלווה במיסייב לבית החולים איכילוב בתל אביב לצורך קבלת טיפול רפואי. במהלך שהותה במיון בית החולים החלה קדוש לגדף ולצעוק על הצוות הרפואי, בטענה כי אינה מטופלת כראוי. אחד המאבטחים הרחיק את קדוש מדלפק המיון, במטרה למנוע ממנה לתקוף את מי מהצוות הרפואי. בעוד המאבטח אוחז בה, פנתה קדוש אל מיסייב ואמרה לו: "למה אתה לא מחזיר לו? אם בעלי היה פה הוא היה מפרק אותם" וכן איימה על הצוות הרפואי והמאבטחים באומרה: "חכו מה יהיה לכם כשבעלי יגיע לפה".

בסמוך לשעה 02:48, הגיעו מיסייב, ביטון, אלפסי, יוספוב ואמויאל, בן זוגה של קדוש, אל בית החולים. לאחר שאיתרו את המאבטח בכניסה, צעק לעברו אמויאל ואף איים על המאבטח באומרו: "אני השטן שלך, חכה חכה, לא מול המצלמות, אני אתפוס אותך בחוץ". מיד לאחר מכן, נכנסו החמישה לחדר המיון, כשאותו מאבטח ושני מאבטחים נוספים הולכים בעקבותיהם. אז, החלו החמישה לתקוף את המאבטח מכל עבר, חבטו בראשו ומאחורי גבו ומשנפל אל הארץ בעטו בפניו ובחלקי גופו. בד בבד, הכו החמישה את שני המאבטחים הנוספים באגרופים ובבעיטות.