> בשלישי השבוע, פעמיים כי טוב, התקבצו שועי העולם בארמון "שוורצנברג" והובלו בוואלי פארקינג וחליפות לחתונת נעמי שלאף, בתו של הגביר מרטין, ובחל"ה אנדרו. רכבת אווירית יצאה מישראל והכילה את הכבודה הבאה: יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן ורעייתו אלה, יו"ר ש"ס אריה דרעי ורעייתו יפה, עמרי שרון, עו"ד דב ויסגלס ורעייתו לואיז, דנה ושמעון שבס (שהגיעו מלונדון), בת שבע ומשה בובליל, יעקב ברדוגו וכן הזוג חיים רמון וורד רמון-ריבלין.

לחתונה הגיעו ראשי ממשלת אוסטריה בהווה ובעבר, הרב הראשי של אוסטריה והרב הראשי של ניו יורק. את החופה ערך דרעי כשהוא נעזר ברב של וינה. החתונה הייתה כשרה למהדרין. סורו לאייטם הבא.

> למחרת החתונה, בוקר סגרירי בווינה לא מפריע לאלה ליברמן וליפה דרעי לצעוד אנגז'ה במדרחוב המפונפן "קרטנר" בעיר, ולבצע קניות ורכישות באחד האתרים היותר יוקרתיים של הבירה האוסטרית.

> אמציה בן ארצי, האח של שרה נתניהו בשבילכם, קנה דירה במגדל ההולך ונבנה ברחוב סוטין בתל אביב. יכול להיות שבכל זאת נשאר לו משהו מהירושה של אבא ואמא?

> ואם אנחנו כבר בענייני משפחת המלוכה: הגיע יאיר נתניהו בשבוע שעבר למירור בר במלון ממילא עם אחת בלונדה, דוברת אנגלית, המתנשאת לגובה של 1.80 מטר, שנאלצה לספוג גלגל חמישי, שישי ושביעי בצורת מאבטחים שליוו את בני הזוג. אותם בני זוג מפאת חייהם המלאים והעסוקים, כנראה, לא הספיקו להודות לכם, משלמי המסים.


יאיר נתניהו. צילום: מרק ישראל סלם

> הידעתם? חגית רימון, זו שאתם מכירים כחגית של פרידה הכט מ"האח הגדול", היא האחות למחצה של שר החינוך שי פירון. מאותו האב, שנישא בשנית. 

חגית, אחי אתה הכי?
"אנחנו אחים ובקשר מצוין. הוא איש מקסים ומדהים. שמחה שהוא מצליח. אני גאה בו".

> דרורית ורטהיים, ירדנה גורביץ' ועוד כמה בנות ישראל טהורות: כדאי שתעדכנו בפנקס המבוקשים שלכן שהטייס במיל', ראש העיר במיל' והעו"ד בהווה, בני קרייתי, קפץ בשבוע שעבר לקפריסין ושם נישא לדנה ריבס, יהלומנית עשירה בת 45 , שצעירה ממנו ב-16 שנה. 

שלום, אפשר לדבר עם גברת קרייתי?
"מדברת".

רציתי לברך אותך במזל טוב לנישואים הטריים.
"אני לא מדברת עם עיתונאים. דברי עם בני על הנושא, ואם הוא ייתן אישור אז תכתבי".

בני, אתה יכול לתת לי אישור?
"אכן התחתנו בצנעה רבה בקפריסין".

הבנתי שבנות ישראל הרוסות.
"מה יש להיות הרוס מחטייאר בן 61? בכל מקרה, שתהיה לך שנה טובה".