>> פנינה רוזנבלום התחדשה לעצמה באופניים חשמליים, לא לפני שתיאמו לה הנחת סלבס. ואיתי תורג'מן חידש לעצמו מזרן של עמינח, כמובן לצד הנחת סלבס. כיוון שלא הייתה חנייה תחת ביתו, המובילים הלכו רבע שעה עם המזרן עד שהגיעו לביתו, וכשכבר הגיעו לא הצליחו להכניס את המזרן למעלית, מה שדרש מהם לעלות עם המזרן במדרגות עד לקומת ביתו הגבוהה. ליאורה הרוסה.

>> לאון שוובסקי, פליט "האח הגדול", קעקע על עצמו את המשפט "דרך הקשיים, אל הכוכבים" בלטינית. והוא עשה את זה בבטן התחתונה, בצד שמאל. אם אתם מתעקשים.

>> ולידיעת הקוראים מאיר אדוני ומושיק רוט: תמונותיכם מתנוססות כלוח מטרה של הטלת חצים במסעדת "מחניודה" של הקולגה, אסף גרניט. שבת שלום.


אדוני, רוט וגרניט עם מירי בוהדנה. צילום: עדי אורני, יח"צ

>> לסופי טייב, האחות של, הוחזר רישיון הנהיגה אחרי חמישה חודשי שלילה בגין נהיגה בשכרות. אז היא שחררה לעולם קצת פניני חוכמה כגון "למדתי מטעות זאת ולעולם לא אנהג כך שוב. תודה לעורך דין שלי שנלחם עלי". ליאורה מתעניינת אם סופי לימדה את אחותה על חנייה כחוק.

>> המבזק שלא מתנשק עם זרים: תגידו מזל טוב לגלית גוטמן, שממשיכה לעונה תשיעית כפרזנטורית של רשת אופנת קרייזי ליין. ונופר מור, פליטת "האח הגדול", הייתה אמורה להתחתן בחמישי האחרון עם אור אוחנה, אבל ביטלה את החתונה חודש לפני כן. אז במקום להתחתן, היא העבירה את היום בצילומים למגזין "דיימונד" עם בגדי הים של המותג גליק.

>>> רוצים לקבל ניוזלטר יומי של אתר דה פוסט למייל? הירשמו כאן