> חברת הכנסת עדי קול החליטה לחגוג בוויקאנד שעבר את יציאתה לחופשי ממוסד הנישואים. ברשימת המוזמנים היו כמה חברות טובות וכן, כמה חברי כנסת. ולא, יאיר לפיד לא הגיע. 

עדי, מברוק? 

"אין לי מה להגיב". 

שלחת מייל והזמנת אנשים, אז איך הייתה המסיבה? 

"אני לא מגיבה, כי אני מעדיפה לא להגיב. אני לא רוצה לשתף פעולה עם העניין הזה". 

הדביקו לך גם רומן חדש, אבל אני לא כותבת דברים שלא מאשרים לי. 

"אולי תגלי לי עם מי יש לי רומן?". 

אני אגיד לך, מדובר בגבר נשוי. שמו... 

"זה שטויות. גם הוא וגם אשתו היו במסיבה".


קול. יצאה לחופשי. צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

> וקפיצה קטנה לחו"ל לפני שממשיכים: אלחנדרו טולדו, נשיא פרו עד 2011, מתכוון לחזור לזירה הפוליטית יחד עם רעייתו, הישראלית לשעבר אליאן קארפ. ביולי 2010 הוא ייסד יחד עם שורת אישים אוהדי ישראל אחרים את "היוזמה של ידידי ישראל" שמטרתה להילחם בניסיונות לדה-לגיטימציה למדינת ישראל ולפעול למען זכותה של ישראל לחיות בשלום בגבולות מוכרים ובטוחים. במסגרת היוזמה הזו הכיר את איש העסקים רוני דואק והזמין אותו לעשות טיול אחרי אבקסיס (יעל) בקיץ במאצ'ו פיצ'ו בפרו.

>> רוצים לקבל ניוזלטר של אתר דה פוסט? הירשמו כאן

> ובחזרה ללבנט: בבניין דירות בפארק צמרת תלתה חברת הניהול "נתון ניהול ושיווק נכסים" דף המפציר בדיירים שטרם שילמו את חובותיהם לוועד הבית, להסדיר את הנושא. בין השמות שהופיעו שם: אייל גולן ובני פרץ. מליאם הפקות נמסר: "העניין בטיפול".

> אמנון רובינשטיין, שהפך לנובליסט וכתב כבר שישה רומנים, עומד לככב באמזון עם ספר ראשון באנגלית - תרגום לאנגלית של ספרו "השמש השחורה" (כנרת זמורה-ביתן).

> יום ראשון, ישיבת הממשלה. שרת הבריאות יעל גרמן מציינת שמחקרים חדשים שהגיעו אל שולחנה מלמדים כי מי שנולד בימים אלה יחיה עד גיל 150. בתגובה, השר לאזרחים ותיקים אורי אורבך השיב: "הבעיה היא שאף אחד ממי שיושב פה לא יוכל לבדוק אם מה שאמרת נכון".

> וידוי מפתיע נרשם באירוע "סוגרים שבוע" של תיאטרון יידישפיל בשישי האחרון, שבו אירח קובי אריאלי את ח"כ מרב מיכאלי לשיחה צפופה על הפוליטיקה והחיים. בניגוד לתדמית המוקפדת והקשוחה של הח"כית, מסתבר שהיא בכלל מעדיפה את סגנון הספורט-אלגנט. "מה שבאמת הכי מבאס אותי בלהיות חברת כנסת, זה לא העבודה הקשה והיומיומית, אלא הצורך בלהיות ייצוגית וממלכתית כל הזמן". כואב.