עדכון אחרון: 10:15

רצח הלילה (בין ראשון לשני) ברעננה: צעיר בן 18, חייל בצה"ל בשם יפתח גריידי, נדקר למוות מחוץ למועדון ברעננה, ככל הנראה במהלך קטטה.

גריידי נמצא עם סימני דקירה בסמוך למועדון ברחוב היצירה בעיר, כשהוא במצב אנוש. צוותי מד"א הוזעקו לזירה והחלו לבצע בו פעולות החייאה כדי לפנותו לבית החולים מאיר. אך המאמצים לא צלחו והוא מת מפצעיו בבית החולים.

המשטרה פתחה בחקירה כדי לנסות ולברר את נסיבות המקרה והיא מחפשת אחר החשוד במעשה שנמלט מהמקום.

רק אתמול נרצח גבר, בשנות ה-40 לחייו, בחיפה על רקע סכסוך עם שותפו לדירה. החשוד ברצח התקשר במהלך הלילה למוקד 100, והזמין את המשטרה לדירה ברחוב החלוץ 65. השוטרים שהגיעו למקום מצאו את הגופה.


הצעיר נמצא עם סימני דקירה מחוץ למועדון. צילום ארכיון: פאנט

בתחילת חודש אפריל נעצר תושב חולון, בן 44, נעצר בחשד שניסה לרצוח את אשתו. בשעות הבוקר הוזעקו כוחות גדולים של משטרה ממרחב איילון וצוותי מד"א לדירה בעיר לאחר שנתקבל דיווח על אירוע תקיפה בין בני זוג, הנמצאים בהליכי גירושין.

מבירור ראשוני עלה כי במהלך ויכוח שנתגלע בין בני הזוג - ניסה הבעל לשכנע את רעייתו לחזור בה מכוונתה להתגרש ממנו, אולם היא סירבה ופנתה לישון בחדר השינה. באמצע הלילה, בעודה ישנה, התנפל עליה בעלה, התיישב על בית החזה שלה במטרה לאיים עליה ואחז בחוזקה בגרונה בשתי ידיו, תוך שהוא חונק אותה במטרה לגרום למותה.

בתם של בני הזוג שגרה עימם, נקראה לעזרתה של האם לאחר ששמעה את זעקותיה, היא נכנסה לחדר וניסתה להניא את אביה מלחנוק את האם ולהמשיך במזימתו, אולם ללא הצלחה. הבת שחשה מצוקה, וחששה לגורלה של אימה, מיהרה למטבח, נטלה סכין וחזרה לחדר השינה של הוריה, שם חתכה את אביה בידיו וגרמה לו לשחרר את ידיו מגרונה של האם. מיד לאחר מכן הזעיקה את המשטרה.