מאות הגיעו ללוות בדרכו האחרונה את עומר חי ז"ל, לוחם במגלן , שנטמן בחלקה הצבאית בית העלמין בסביון, עומר הבכור, הותיר אחריו הורים ושלושה אחים גיא, מיה ויונתן.

מוקדם יותר, התאספה כיתה י"ב 2 בתיכון מקיף יהוד על מנת לחבק את זכרו של חבריהם ללימודים.
"הוא היה בחור כל כך עדין נפש, נעים הליכות, אישיות יוצאת מן הכלל, חרוץ, אינטליגנטי , עבד מאוד קשה וסיים בהצטיינות יתרה. היה בחור מאוד ערכי ונחוש והיה לו חשוב לשרת ולהוכיח. אמר שצה"ל הכי חשוב לו, עוד לפני הלימודים", סיפרה אורית גור, יועצת השכבה בתיכון בו למד.

"תמיד עם חיוך על הפנים, הכול עשה בנועם, הוא היה מוקף בחברים, מאוד מקובל, חבר מאוד טוב, אכפתי, ספורטאי מצטיין ", הוסיפה מירב האוזר, מחנכת הכיתה.

"עומר הנסיך הקטן שלנו ממגלן. בספר המחזור, בחרו בוגרי השכבה לתארו בקטע מתוך הנסיך הקטן ובו כתוב: "אם מישהו אוהב פרח שבכל מיליוני הכוכבים יש רק אחד כמוהו, די לו להסתכל בכוכבים והוא כבר מאושר, עומר היה ונשאר כוכב יחיד ומיוחד", ספדה לו רונית עמרם, מנהלת השכבה.


מלח הארץ. עומר חי ז"ל

"הוא היה כמו אח בשבילי, גדלנו מכיתה ו' ביחד , היינו מתאמנים ביחיד לפני הצבא , הוא דיבר איתי ביום שני כשיצא להתרעננות אחרי שלא חזר לארץ מאז תחילת המבצע, סיפר על דברים קשים שחווה ראה אנשים מתים לידו , סחב פצועים אמר שהמצב לא טוב אבל הוא היה מאוד חדור אמונה, אחד כזה שתמיד דבק במשימה ולא עוזב אותה עד הסוף ", סיפר תומר לוטן , חבר הילדות שלו.

"הוא תמיד רצה לאתגר את עצמו, הוא שאף להגיע הכי רחוק, ללא התנשאות. שמחתי לראות אותך צוחק, מאושר, מאוהב, החיוך שלך נחרט אצלך לעד", ספד לו בלווייה חברו מתן הרט.

עומר הוא בנם של ד"ר אילן ואורית חי, קרדיולוג ורופאת עיניים ,רופאים בכירים בשיבא. סבו פרופסור וידנה ברנרדו , מנתח לב בכיר וידוע שניהל בעבר מחלקה בבלינסון. ד"ר עמית שגב, מזכיר איגוד הקרדיולוגים בישראל מסר: "האיגוד מרכין את ראשו ומשתתף בצער המשפחה".