צוותי מד"א הוזעקו הערב (ג') לביתו של הנגיד סטנלי פישר (69) לאחר שחש ברע. הוא היה בהכרה בשעה שהצוותים העניקו לו טיפול ראשוני. הוא פונה לבית החולים שיבא להמשך טיפול. על פי הודעה מטעם דובר בנק ישראל הוא חש בטוב ואמור להשתחרר מבית החולים. 

פישר מסיים השבוע את תפקידו כנגיד בנק ישראל אחרי למעלה מ-8 שנים בתפקידו. את מקומו בבנק ישראל יתפוס יעקב פרנקל, שהיה נגיד הבנק בעבר. 

פישר קיים היום מסיבת עיתונאים כדי להיפרד מהתפקיד ולסכם את כהונתו. פישר אמר כי הוא בטוח שמחליפו בתפקיד יעקב פרנקל יטיב עם הכלכלה הישראלית. "פרנקל יהיה נגיד מוצלח וחשוב. אני מכיר אותו כבר שנים". בנוסף ציין כי קרנית פלוג, שהייתה המשנה שלו ותמלא את התפקיד עד כניסת פרנקל, "הייתה יכולה להיות נגידה מצויינת אבל היו לנו מועמדים אחרים".

עוד אמר פישר: "העולם השתנה מאוד. המשק העולמי השתנה ופרנקל היה פה במציאות שונה. קיינס אמר שכשהמציאות משתנה, המדיניות משתנה ופרנקל יבדוק את המצב ויקבל את ההחלטות המתאימות למציאות הקיימת". בנוגע לטענות נגד פרנקל בדוח מבקר המדינה בעבר, אמר פישר כי "זה היה בעבר. הבנתי שזה טופל. עניין זה הוא לוועדה שתבדוק את מינויו".