אכזבה גדולה מאוד הערב (ש') ליוליה גלושקו שהפסידה בסיבוב השלישי אחרי קרב צמוד 3:6, 7:5, 7:6(4) לדניאלה הנטחובה הסלובקית המנוסה המדורגת 48 בעולם. גלושקו שניצחה 3:6 במערכה הראשונה, הוליכה כבר 2:5 במערכה השנייה אבל הנטחובה חזרה לעניינים השיגה שבירה השוותה ל-5:5 וגם ניצחה 5:7 את המערכה השנייה.

במערכה השלישית גם היו לגלושקו לא מעט הזדמנויות לסגור את המשחק אבל שוב הנטחובה חזרה בצורה מדהימה והצילה כמה נקודות משחק והשוותה וכפתה שובר שוויון אכזרי שבו ניצחה הנטחובה 4:7 והשלימה ניצחון 6:7 במערכה המכרעת ובמשחק שארך שעתיים ו-45 דקות.

גלושקו פתחה את המשחק מצוין והשיגה שבירה כבבר במשחקון הראשון במשחק כדי לעלות ליתרון 0:2. הנטחובה הסלובקית בת ה-30 השיגה שבירה במשחקון הרביעי והשוותה ל-2:2. גלושקו השיגה שבירה נוספת במשחקון הבא ועלתה ליתרון 2:4 במערכה הראשונה. הנטחובה הצליחה לצמק ל-4:3 בזכות משחקון הגשה טוב אבל גלושקו עלתה ליתרון 3:5 אחרי משחקון הגשה טוב שלה. גלושקו המשיכה ביכולת הטובה שלה והשיגה שבירה נוספת כדי לנצח 3:6 במערכה הראשונה שנמשכה 38 דקות.


גלושקו, נותרה עם מחמאות. צילום: איגוד הטניס

הנטחובה פתחה טוב את המערכה השנייה והשיגה שבירה כבר במשחקון הראשון אבל גלושקו ענתה עם שבירה משלה בדרך לשוויון 1:1. גלושקו המשיכה עם תנופה גדולה וזכתה במשחקון הבא עם אייס נפלא. הנטחובה ביקשה טיפול רפואי וגלושקו המשיכה עם שבירה ועלתה ליתרון 1:4 במערכה השנייה והתקרבה לניצחון במשחק. גלושקו עלתה ליתרון 2:5 במערכה אבל הנטחובה השיגה שבירה והמשיכה עם משחקי הגשה טובים שלה והשוותה ל-5:5. הנטחובה השיגה שבירה במשחקון ה-11 וניצחה 5:7 במערכה השנייה כדי לכפות מערכה שלישית ומכרעת.

הנטחובה השיגה שבירה כבר במשחקון הראשון של המערכה השלישית והוסיפה שבירה נוספת כדי להוליך 0:3. גלושקו העלתה את הרמה והשיגה שתי שבירות מרשימות כדי להשוות ל-3:3.הנדנדה נמשכה והנטחובה השיגה שבירה ועלתה ליתרון 3:4. גלושקו ענתה עם שבירה משלה השוותה וגם עלתה ליתרון 4:5. גלושקו הייתה קרובה לשבירה אבל הנטחובה ניצחה והשוותה ל-5:5. גלושקו עלתה ליתרון 5:6 אבל הנטחובה השוותה ל-6:6. השובר שוויון היה צמוד והפכפך והנטחובה עלתה ליתרון 2:6 וסגרה ניצחון 3:7 בשובר שוויון ו-6:7 במערכה המכרעת.

אנדי רם ויוני ארליך הצמד הישראלי הפסידו היום בסיבוב השני 6:4, 5:7, 7:6 ליין הסון לו הטייוואני ודיביז' שראן ההודי.