אחרי הניצחון של המתאגרף, פלויד מייוות'ר, על קנאלו אלבארס, כל עולם האגרוף ממשיך לעסוק בשליטה המדהימה של מייוות'ר בענף כשרשם את ניצחונו ה-45 בקריירה, עם מאזן נקי מהפסדים.

מייוות'ר גם הפך אחרי הניצחון שלו לאחד הספורטאים הכי רווחיים בעולם כשגרף בעקבות נצחונו 41.5 מיליון דולר, סכום שעשוי לגדול בעקבות אחוז הצפייה הגבוה בערוצי ה"פיי פר וויו" (ערוצים בתשלום) בארה"ב ובעולם כולו.

על פי הערכות, ההכנסות של מייוות'ר עומדות כרגע על סכום עתק של 350 מיליון דולר, והוא גם עשוי לשלשל לחשבונו עוד 150 מיליון דולר בעקבות חוזה שיש לו עם רשתות הטלוויזיה לעוד ארבעה קרבות - שיאתגרו את המתאגרף הוותיק והמצוין.

מייוות'ר, שהצהיר שייצא לחופשה ארוכה, מעוניין לארגן לעצמו עוד קרב לחודש מאי הקרוב, כאשר אחד המועמדים הגדולים להיות זה שיעמוד מולו בזירה הוא אמיר קאן בן ה-26.


מייוות'ר מול אלבארס בקרב העשור. צילום: רויטרס

כמות הידוענים והספורטאים הגדולים שנכחו בלאס ווגאס בקרב בין מייוות'ר לקנאלו אלבארס - מוכיחים יותר מכל כי מייוות'ר הוותיק בן ה-36 הוא אחד הספורטאים הכי מעניינים ומרתקים בספורט העולמי. סכומי הכסף הגדולים שהרוויח רק תורמים להאדרתו כספורטאי ענק שעומד בשורה אחת עם טייגר וודס, רוג'ר פדרר או מני פקיאו - עוד מתאגרף שהפך לאגדה במשקל שלו.

"אני בהחלט לא יודע מתי יהיה הקרב הבא שלי אבל כרגע אני רוצה מאד לנוח ולקחת חופשה, כי לא הייתי בחופשה משהו כמו 5 שנים", אמר מייוות'ר לאחר הקרב.

בעולם האגרוף המשיכו ודיברו לא מעט על אחת השופטות בקרב - שנתנה 114:114 בנקודות. מייוות'ר לא התרגש מכך ואמר: "אני משתדל לא לדבר על שופטים ועל ההחלטות שלהם. אני מסתכל רק על עצמי ועל הדברים שעשיתי, בצורה טובה או פחות, בקרב שלי. בקריירה הארוכה שלי הבנתי שצריך להמשיך ולעבוד קשה ולשמור על מה שיש לך".