מכבי חיפה תארח מחר (ה', 22:00 שידור ישיר בספורט1 ו-HD) בקריית אליעזר את אלקמאר ההולנדית למשחק הראשון בשלב הבתים. 

הערב (ד') ערכה הקבוצה מסיבת עיתונאים לקראת המשחק. בפתיחת דבריו התייחס המאמן אריק בנאדו לפגרה הארוכה שהייתה לקבוצה בין המשחק האחרון בליגה למפגש מחר ואמר: "זה לא טוב שהייתה הפסקה ארוכה, אבל זה נתון עובדתי. למדנו את הקבוצה ההולנדית טוב מאוד. נעשה הכל כדי להמשיך להציג יכולת טובה באירופה".  

"אנחנו מכירים את אלקמאר טוב מאוד", המשיך בנאדו, "מדובר במועדון גדול וטוב בהולנד, אבל גם אנחנו קבוצה טובה שיכולה לנצח כל קבוצה בבית שלנו. אנחנו נרצה להעפיל לשלב הבא. עד שלא נעבור את שלושת המשחקים, לא נדע את המקום שלנו. יש בבית הזה קבוצות טובות ומשחקי המפתח שלנו יהיו בבית. שם נצטרך לנצח". 


בנאדו, לא מרוצה מהפגרה. צילום: עדי אבישי

על בניית הסגל, אמר המאמן: "רצינו לצרף עוד שחקן התקפה, אבל עדיין יש לנו סגל איכותי וטוב. אם נצטרך לעשות שינויים בינואר, נעשה. מי שהוכיח את עצמו בכל הבחינות נשאר בקבוצה, מי שלא, לא נשאר. נדבר חזק בכל המסגרות, אני מרוצה ממה שיש לנו". 

בנאדו התייחס גם לסאגת עמאשה, שבסופו של דבר לא עבר לקבוצה אחרת, ואמר: "הוא שוחרר מהסגל לפני ארבעה חודשים ויכול היה לעבור לכל קבוצה שרצה, הוא החליט מה שהחליט ולא יהיה בסגל של מכבי חיפה העונה".  

הקפטן יניב קטן נשאל על משחק הליגה מול מכבי ת"א ואמר: "ברור שצריך לעשות את ההפרדה ולשים את המשחק הזה בצד. מצפה לנו מחר משחק מול קבוצה טובה מאוד. הליגה האירופית מאוד חשובה לנו העונה".