עם 4 נק' ליגה מארבעה מחזורים, מכבי חיפה ממשיכה בהכנותיה לקראת המשחק נגד שחטאר קראגנדי במסגרת המחזור השני של הליגה האירופית. הירוקים מגיעים לאחר התיקו בסכנין בשבת, ולמרות הרצף הלא חיובי בו הם נמצאים, נחושים בקבוצה לצאת לדרך חדשה ולנסות להשיג את מלוא שלוש הנקודות מהמשחק הקשה. 

לפני תחילת האימון התבשרו בקבוצה כי החלוץ, שובל גוזלן, סובל משבר באצבע רגלו וכתוצאה מכך ייעדר במשך עשרה ימים. השחקן לא ייסע לקזחסטן.

המאמן אריק בנאדו אמר היום במסיבת העיתונאים לקראת המשחק: "אני מאמין בקבוצה ושאפשר להוציא אותה מהמצב שלה. צריך לזכור שרק לפני שבועיים נראינו יוצא מן הכלל". 

בנאדו התייחס למפגש הקרוב בליגה האירופית ואמר: "גם בתקופות טובות שלנו היה מדובר במשחק קשה. שחטאר קבוצה מצוינת, שעשתה צרות לסלטיק וכמעט העפילה לליגת האלופות. אנחנו נבוא לקזחסטן במטרה לשחק את המשחק הרגיל שלנו ולהוציא נקודות". 

"אנחנו עם הפנים קדימה", הבהיר בנאדו לנוכח היכולת החלשה, "בשבועיים האחרונים אנחנו אכן פחות טובים, אולי החזרה מאירופה לליגה פגעה בנו. אני מאמין שאפשר להוציא את הקבוצה מהמצב. אני מאמין גם בחלוצים שלי, כי רק לפני שבועיים נראינו יוצא מהכלל. הדברים בכדורגל דינמיים ויש תקופות פחות טובות, אבל אני חזק ואין לי בעיה לספוג את הביקורת, אני מספיק שנים בענף".


בנאדו, אין לו בעיה עם הביקורת. צילום: עדי אבישי