אתר הספורט "ספורטאדו" מדווח היום (ב') כי דייויד בלו קרוב מאד לחזרה למכבי ת"א ונמצא ממש על סף סיכום בקבוצה אחרי שלא שיחק כדורסל בצורה מסודרת במשך שנה וחצי. עוד מוסיף הדיווח כי גורם במכבי ת"א טען כי "העסקה עדיין לא סגורה, אבל קרובה מאד". 

הפורוורד היהודי-אמריקאי, בן ה-33, שלא שיחק כדורסל בצורה מסודרת במשך שנה וחצי הודיע רק לפני שבוע על חזרתו לכדורסל האירופי והצהיר שהיה מאד שמח לחזור למכבי ת"א. הוא גם הודיע כי הוא בודק אופציות שונות באירופה.

בלו, שלכל אורך התקופה, המשיך לשמור על קשר עם אנשי מכבי ת"א, השקיע בתקופה הזו בלימודים וגם התנסה בתחומים אחרים, כמו פרשנות למשחקי המכללה שלו מכללת USC.

בלו נחשב במשך השנים במכבי ת"א לקלע שלשות גדול. הוא הגיע למכבי בעונת 2002/2003 ומהר מאד השתלב בקבוצה והפך לקלעי מצוין. עונה לאחר מכן נטל חלק בזכייה ביורוליג. בהמשך הקריירה, עבר לשחק בדינמו סנט פטרסבורג הרוסית ובליגה האיטלקית, לפני שחזר לקדנציה שנייה במכבי ת"א.

אחרי כן, עבר ללה מאן הצרפתית ובשנת 2009 שב לקדנציה שלישית בשורות הצהובים. בעונתו האחרונה רשם בלו ביורוליג ממוצעים של 9.3 נקודות ו-2.5 ריבאונדים ובעיקר שיפר את ההגנה שלו בצורה גדולה. 


בלו, יגיע לקדנציה רביעית? צילום: עדי אבישי