הפועל ירושלים ערכה היום (ב') מסיבת עיתונאים לקראת פתיחת העונה. ראש עיריית ירושלים ניר ברקת אמר באירוע כי "אין ספק שבעונה הזו הפועל ירושלים יוצאת לדרך חדשה. כשנכנסים לאולם במלחה ורואים את העוצמה של המועדון, זה נותן הרבה ערכים של תרבות, חינוך וקהילה. יש לי תשתית ספורט עירונית מפותחת, והקבוצה ערוכה לבצע קפיצת מדרגה גדולה. אני מקווה שהמועדון ינצל את הפלטפורמה ויש ציפייה להצלחות בסוף העונה".  

מנכ"ל הפועל ירושלים גיא הראל: "יש התרגשות ושביעות רצון ממה שאנחנו רואים עד כה. החזון שלנו הופך היום מרעיון לדבר ממשי. היעדים של הפועל ירושלים היא שהקבוצה תתחבר עם הקהל ותבוא לנצח בכל מגרש. נבנתה פה קבוצה מיוחדת שבזמן מהיר הגיעה לחיבור מהיר ברמה האישית והמקצועית". 

מאמן הקבוצה בראד גרינברג הוסיף: "זה מועדון היסטורי, ואני מעריך את ההזדמנות שקיבלתי פה. אני מרגיש בר מזל לעבוד עם כל האנשים במועדון הזה. יש לנו חבורה נהדרת של שחקנים, ואנחנו צריכים אנשים עם אופי מיוחד כדי להצליח. החבורה הזו הוכיחה בזמן קצר שהיא בהחלט יכולה להתחבר ולעשות דברים טובים. אני אופטימי ומאמין נשחק כדורסל טוב ומלהיב. המטרה היא לבנות ארגון חזק עם מועדון שיהיה לו מטרות לטווח הרחוק".

יותם הלפרין, שהגיע לקבוצה מבאיירן מינכן, אמר כי "סבלנות וזמן הם שני הדברים הכי חשובים. יש לנו את כל הכלים להצליח". אלישי כדיר: "אחד הרצונות הגדולים שלי היה להמשיך הקיץ הזה במועדון, וחיכיתי הרבה זמן לחוזה חדש. יש אווירה שונה בעיר. מחכים לדבר החדש הזה. אני לא זוכר אווירה טובה שכזו".


הלפרין עם יניב גרין ואלישי כדיר. צילום: יונתן סינדל, פלאש 90