יום לאחר ההפסד הביתי 3:1 להפועל באר שבע התייחס היום (ג') קשר הפועל תל אביב גילי ורמוט למצבה העגום של הקבוצה, שנמצאת בתום המחזור ה-15 במקום השביעי, מרחק תשע נקודות מהקו האדום. 

"אליפות בטח לא ניקח וגם מקום שני נראה מאוד רחוק", אמר ורמוט בראיון לרדיו 103. עם זאת, סייג "אנחנו מגיעים עוד מעט למחצית העונה, ועוד אפשר לתקן".

ורמוט התייחס לטענותיו של חברו לקבוצה שי אבוטבול, שיצא נגד התקשורת בטענה שזו מתנכלת לקבוצה ומסיתה נגדה: "אני מתחבר לחלק מהדברים שהוא אמר. אין שום בעיות בחדר ההלבשה, בניגוד למה שכותבים. כולנו מגובשים וביחד", אמר.

עם זאת, ורמוט התבטא בחריפות נגד טעויות השיפוט נגד קבוצתו. אתמול נשרקו לחובת הפועל שני פנדלים. "יש הרגשה במועדון שהשופטים דופקים אותנו. אני לרוב לא מדבר על זה, אבל אתמול ברור שלא היו שני פנדלים. הם בקושי קיבלו צהובים ואנחנו קיבלנו מלא. אפילו לקבוצה קטנה לא מתייחסים ככה. שופט שורק פנדל ואחרי חמש דקות שורק שוב פנדל כדי להראות שהוא גיבור".


ורמוט. "גם כשאני טוב אנחנו מפסידים". צילום: אסף קליגר

על יכולתו העונה אמר ורמוט: "גם כשאני טוב אנחנו מפסידים, ומי זוכר בכלל איך שיחקתי. אני די מרוצה מאיך שאני נראה מבחינת חדות וכושר. אני צריך להביא יותר מספרים, ואני מקווה שזה יגיע אוטוטו". 

הקשר התייחס גם לטיב הקשר בין השחקנים לבין מאמנם רן בן שמעון, ואמר כי "יש מאמן ויש שחקנים. כל שחקן משחק בשביל עצמו, בשביל ההצלחה שלו ובשביל ההצלחה של הקבוצה. יש מאמן והוא נותן את ההוראות. כרגע נראה שזה לא עובד". 

ורמוט סיכם את העונה של האדומים עד כה: "ברור שעד עכשיו מדובר בכישלון. אנחנו חיים את המצב יום יום ושעה שעה. כרגע זה כישלון, אבל את הסיכומים עושים בסוף העונה. אנחנו עם התקציב השלישי בגודלו, ואנחנו צריכים לסיים במקום השלישי".