במכבי ת"א הייתה אמש (ה') תחושה של החמצה גדולה אחרי ששיחקו טוב והחזיקו את ריאל מדריד הגדולה במשך רוב דקות המשחק, אולם בסופו של דבר הפסידו 74:68, ויצאו עם הרגשה טובה לקראת המשך שלב הטופ 16.

ניקולה וויצ'יץ' מנהלה של מכבי ת"א, אמר לאחר המשחק: "היה משחק אדיר. אני מאוד גאה בשחקנים שלנו כי נתנו פייט כמו גברים. נכון שהפסדנו אחרי 17 נצחונות רצופים בכל המסגרות, אבל נכנענו במשחק הזה רק אחרי קרב ענקים. הוכחנו שאנחנו לא פרייארים, שאנחנו שייכים לרמות הכי גבוהות באירופה, וזה ייתן לנו הרבה מאד ביטחון לקראת ההמשך. אנחנו בהחלט עולים על הגל הנכון".


פניני. צילום: עדי אבישי

וויצ'יץ' הוסיף ואמר: "הכתבנו ברוב שלבי המשחק את הקצב ונתנו הגנה חזקה מואד. סופו ופניני היו נהדרים, ועכשיו כל הפוקוס שלנו עובר לגביע, ואנחנו מאד רוצים לזכות בו".

גיא פניני, שחקנה המצטיין של מכבי מהמשחק אמש, אמר: "זו תחושת פספוס גדולה. ביצענו בצורה טובה את תוכנית המשחק שלנו, וזה בהחלט היה בידיים שלנו, אבל עשינו כמה טעויות בסוף ומספר החטאות וזה עלה לנו בהפסד - ולכן זה מאד כואב. עם זאת, אנחנו בהחלט יכולים להיות גאים כי שישחקנו נגד הקבוצה הכי איכותית ביורוליג, שדורסת כל קבוצה אצלה בבית, וראינו שאנחנו שם ומתמודדים איתם כמו גדולים. אם נדע להמשיך בצורה כזו - הרבה דברים טובים יקרו לנו בהמשך. אני בטוח שאוהדי מכבי שראו את המשחק גאים בקבוצה שלהם".