מנג'ר ליברפול, ברנדן רוג'רס, קיבל היום (ד') את המחמאה הכי גדולה עבורו. לפי דיווח, ברצלונה רוצה לשלוח לו את כריסטיאן טיו לעונת השאלה כדי להשביח אותו.

ליברפול הציעה 12 מיליון ליש"ט כדי לרכוש את טיו, אבל בברסה לא רוצים לוותר על השחקן ומציעים להשאיל אותו לקופ. בקיץ האחרון שלחה ברצלונה את ג'רארד דאולפאו לאברטון, כדי שהמנג'ר הקטאלוני רוברטו מרטינס יעשה אותו דבר ואכן התברר שמדובר בכישרון גדול.

צ'לסי לא מסתפקת בעיסקת דייגו קוסטה, שאמור לעבור אליה מאתלטיקו מדריד ב-35 מיליון ליש"ט, ועשויה לצוות לידו את הקולומביאני ג'קסון מרטינס המשחק בפורטו. העיתון הפורטוגלי 'אה-בולה' מפרסם שמרטינס לא רוצה להישאר בפורטו. היות והמאמן ז'וזה מוריניו לא משחק כמעט עם שני חלוצים, ייתכן שהחלוץ יתייבש על הספסל. עוד ידיעה על צ'לסי מפרסם ה'מירור' האנגלי שטוען, כי צ'לסי מציעה עכשיו את דויד לואיז לאתלטיקו כחלק מעיסקת קוסטה.

'המירור' גם מדווח שאדינסון קבאני מוכן לעבור למנצ'סטר יונייטד אחרי שדחה הצעה ראשונית בגלל שלא רצה לשחק תחת דייוויד מויס.  הבעלים של אינטר, אריק טוהיר, הודיע שכל שחקני הקבוצה נמצאים תחת זכוכית מגדלת וחלקם יוצע למכירה.

בבונדסליגה מעוניינת הרטה ברלין בולנטין שטוקר מבאזל. במנשנגלדבאך רוצים להשקיע בקיץ 50 מיליון יורו ברכש. על הכוונת: יוסיפ דרמיץ' מנירנברג (10 מיליון יורו), רמי קאבלה ממונפלייה (10 מיליון יורו), וינסנט אבובקר מלוריין (4.5 מיליון יורו).


טיו, יושבח בליברפול? צילום: רויטרס