מכבי חיפה תארח בשבת את הפועל תל אביב, במשחק שמהווה הזדמנות אחרונה מבחינתה לשמור על סיכוי להגיע דרך המקום הרביעי לאירופה. שחקניו של אריק בנאדו חייבים לנצח כדי להקטין לנקודה אחת את הפער מהאדומים.

רובן ראיוס, שסיים את עונש ההרחקה על התיקול הגס ברפי דהן, צפוי לחזור לסגל וככל הנראה גם להרכב הפותח. אדין צוצאליץ' יוחלף על ידי בלם קבוצת הנוער, איאד חבשי. מאמן הקבוצה בעונה הבאה, אלכסנדר סטנוייביץ', יישאר בישראל מספר ימים נוספים ויצפה במשחק בשבת באיצטדיון קריית אליעזר.

המאמן הסרבי ועוזריו ממשיכים בפגישות עם ראשי מכבי חיפה והמנכ"ל איתמר צ'יזיק, בנושא קידום המו"מ עם מספר מועמדים זרים שהוא מבקש להביא. זאת, לאחר שהוחלט כי כל הזרים למעט ראיוס ישוחרר מהקבוצה. בין השחקנים שסטנוייביץ' מעוניין להביא נמצאים מספר סרבים המשחקים בליגה המקומית ובגרמניה.


חוזר לשחק. ראיוס. צילום: אסף קליגר

בית הדין דחה את ההחלטה בעניין הפועל ת"א

בית הדין לכדורגל דן היום בהתפרעות אוהדי הפועל ת"א בדרבי במחזור האחרון. "זה היה הדרבי המאובטח והיקר בהיסטוריה", טען מנכ"ל האדומים אמיר לובין, "מבחינתנו כקבוצה לא היה לנו מה לעשות מעבר לכך. מנויים של שלושת זורקי האבוקות נשלל ונעביר אסמכתאות בדבר כל אלו". החלטת בית הדין נדחתה למחר (ה') בשעה 13:30, כאשר עד אז תהיה רשאית הפועל להגיש אסמכתאות בניסיון להפחתת העונש.