צ'לסי הדהימה בימים האחרונים את טוטנהאם כאשר הציעה לרכוש את קשר נבחרת ברזיל וטוטנהאם, פאוליניו. ז'וזה מוריניו רוצה להפוך אותו עונה הבאה לשחקן המרכזי בקישור האחורי של צ'לסי, למרות שלא התבלט בטוטנהאם העונה.

צ'לסי גנבה בתחילת העונה את וויליאן מהתרנגולים ועכשיו היא השאירה את הטיפול בנושא בידי אותו סוכן, ג'וליאנו ברטולוצי, שהביא לה את שלושת הברזילאים: דויד לואיז, ראמירז ואוסקר. הסוכן טוען שיוכל להביא את פאוליניו לצ'לסי למרות שהוא חתום אצל טוטנהאם עד 2017.

העיתון הברזילאי 'לאנסי' טוען שגם ריאל מדריד ומילאן מעוניינות בשחקן, אבל צ'לסי מובילה בעמדת הרכישה. פאוליניו עלה 17 מיליון ליש"ט בקיץ אחרי שעבר מקורינתיאנס בסיום גביע הפדרציות. התרנגולים ידרשו לפחות אותו מחיר ששילמו עליו.


ילך אחרי וויליאן? פאוליניו. צילום: רויטרס

בנושא אחר בטוטנהאם. הקבוצה יצאה בהכחשה גורפת כי פראנק דה בור נמצא בשיחות עם הקבוצה בנוגע לעמדת המנג'ר בשנה הבאה. המאמן שזכה עם אייאקס אמסטרדאם ב-4 אליפויות טען שטוטנהאם הציעה לו את המשרה, אבל הקבוצה אומרת שלא פנתה לאף אחד. טים שרווד, המנג'ר הנוכחי, צפוי לעזוב את טוטנהאם בסיום העונה.

כוכבה הצעיר של התרנגולים, אנדי טאונסנד בן ה-22, לא ישחק במונדיאל באנגליה אחרי שעבר ניתוח בקרסולו וייעדר לפחות 10 שבועות. מנג'ר הנבחרת, רוי הודג'סון אמור לפרסם את רשימת הסגל ב-13 במאי. כעת הוא לא יוכל להשתמש בטאונסנד שבלט בתחילת העונה במדי הנבחרת. גם ג'יי רודריגס, חלוץ סאות'המפטון, בחוץ. השניים מצטרפים לשורה ארוכה של פצועים שיחמיצו את הגביע העולמי. 

>>> רוצים לקבל ניוזלטר של אתר דה פוסט? הירשמו כאן