"אייל גולן אמר שהוא שכב עם 40 נשים, אני אמרתי פעם שעברתי את שלמה המלך, אבל מעולם לא הלכתי עם קטינות", כך התייחס הבוקר (ה') שימי תבורי לפרשת "מסיבות החשק" בראיון לגבי גזית ברדיו 103.

תבורי נשאל האם עמד בפניו בעבר למצוא את עצמו במיטה עם ילדה שאהוא לא יודע בת כמה היא וענה: "זה עובר לכל גבר בראש. זה כיף לחשוב על ילדה, אבל צריך להיזהר בחיים האלו. יש פיתויים וצריך להיזהר, אבל אישית תמיד נמשכתי לנשים מבוגרות".

במהלך הראיון, גזית הזכיר לתבורי כי הכיר את רעייתו לשעבר אביבה כשהיתה נערה. "היכרת אותה כשהיתה בת 14-15", אמר גזית לתבורי, אבל האחרון ענה: "בוא לא נגזים, היא היתה בת 16 וחצי כשהתחלתי לצאת איתה, אבל זה היה רציני. הייתי בן 32 והתחתנתי איתה בסוף".


שימי תבורי, "שכבתי עם יותר נשים משלמה המלך". צילום: פלאש 90

תבורי נשאל על מניעים נסתרים שאולי עומדים מאחורי הפרשה ואמר: "אני בטוח שיש כאלו שמקנאים לאייל. זה יכול להיות שוטר, קצין או מישהו ממס הכנסה. יש את החמישה אחוז של הקנאים. ב-1977, כשהייתי בערך בן 20 פתחתי בוטיק שנקרא 'בוטיק הלנה' והשותף העסקי שלי הביא לחנות שישה זוגות מגפיים גנובים ומכר אותם. התקשורת הפכה אותנו לסוחרים ברכוש גנוב ונטען שנתנו בחורות בתמורה לרכוש הגנוב, ממש עשו מזה טלנובלה. נעצרתי ל-11 ימים, זה קשה מאוד לשכוח ולצאת ממשבר כזה".

תבורי העריך כי הפרשה תישאר ככתם בקריירה של גולן. כאשר נשאל האם היה מסכים להצעת נערה לאסוף אותה מבית הספר, השיב: "לא הייתי עושה את זה, בטח לא בגיל הזה, אולי בגיל 20".