הסרט האחרון בסדרת סרטי סופרמן "איש הפלדה" יצא רק לפני חודש אבל אמש (ש') כבר נודע כי מפיקיו עובדים על המשכו, והוא יציג את שני הכוכבים הגדול של חברת הקומיקס DC, סופרמן ובאטמן. הבמאי של הסרט הנוכחי זאק סניידר חשף כי השניים יתמודדו זה נגד זה בסרט הבא. 

בימים אלו מתקיים בסן דייגו בקליפורניה פסטיבל קומיק קון - האירוע המרכזי בלוח השנה של חובבי הקומיקס. הבמאי של "איש הפלדה" היא תוספת של הרגע האחרון לפנאל של חברת ההפקה "האחים וורנר" ושם שיחרר את ההצהרה, שזכתה למחיאות כפיים סוערות מקהל של יותר מ-6,000 משתתפים.

מאוחר יותר הוציא סניידר הודעה מעט מפורטת יותר, והודה כי הכוונה לאחד את שני הכוכבים הפתיעה רבים, "בוא נכיר בזה, זה יותר ממיתולוגי לתת לסופרמן ולבאטמן החדש להתמודד זה מול זה, מאחר והם גיבורי העל הגדולים בעולם". סניידר כמובן יביים את הסרט שכבר הפך למצופה במיוחד.


סניידר, הצית את דמיונם של המעריצים. צילום: רויטרס

למרות שכאמור באטמן וסופרמן חולקים את אותו עולם תחת המותג של DC, הם הוצגו כאויבים בסדרת "האביר האפל". חלק מהסדרה הזו כבר עובד בעבר לסרט על באטמן על ידי הבמאי כריסטופר נולאן שגם ישמש כמפיק בפועל של הפרויקט הנוכחי.

באולפנים בונים על ההצלחה הקופתית שהביאו הסרטים הקודמים שאיחדו גיבורי על לעלילה אחת. "הנוקמים" של מותג הקומיקס המתחרה מארוול, הכניס לאולפני דיסני מעל 1.5 מיליארד דולר ברחבי העולם.

הנרי קאביל, ששיחק את סופרמן\קלארק קנט באיש הפלדה, ישוב ללבוש את חליפת הגיבור. גם חבריו לקאסט, איימי אדמס ששיחקה את לויס ליין ולורנס פישבורן יחזרו לסרט הבא. ההמשכון אמור לצאת בקיץ 2015, אבל עדיין לא נמסר מי ישחק את איש העטלף. כריסטופר בייל, האחרון ללבוש את החליפה, דחה בעבר שמועות כי יחזור לתפקיד.