ח"כ ינון מגל פורש מתפקיד ראש סיעת הבית היהודי, זאת בעקבות ההאשמות כי הטריד מינית עובדות באתר וואלה. 

בהודעה שפרסם הבוקר (רביעי) כתב מגל: "נפגשתי אמש עם יו"ר המפלגה נפתלי בנט, וסיפרתי לו את השתלשלות הארועים. שגיתי בעבר בהתנהלות בלתי ראויה וקל וחומר שאינה הולמת איש ציבור כפי שאני היום. אני מתנצל מעומק לבי בפני מי שנפגע. אני נחוש לתקן את התנהלותי וגם לשקם את הדברים במישור האישי והמשפחתי.

עוד כתב מגל: "כמו כן, הודעתי כי אפסיק כעת לכהן כיו"ר סיעת הבית היהודי, ואפעל כחבר כנסת למען עם ישראל כפי שעשיתי עד כה מתוך אמונה ושליחות לבוחריי. אני מקווה שהציבור ימצא בלבו את האפשרות לתת לי את ההזדמנות לתקן את דרכיי ולשרתו נאמנה".

למרות ההודעה של מגל, בבית היהודי מדווחים על שיחה קשה בין יו"ר המפלגהל חבר הכנסת, בסיומה הדיח בנט את מגל מראשות הסיעה וסוכם כי אם הדבר יגיע לכדי חקירת משטרה יבחנו צעדים נוספים. ח"כ שולי מועלם-רפאלי תחליף את מגל בראשות הסיעה.

אתמול האשימה רחלי רוטנר, עיתונאית באתר וואלה, שמגל כיהן כעורכו הראשי, כי הוא הטריד אותה מינית. בפוסט שכתבה בפייסבוק תיארה רוטנר כיצד מגל פנה אליה ואמר לה: "את צריכה להתלבש יותר סקסי לתכניות שלך, שתיראי יותר כמו ספרנית מסרט פורנו", או "כל הזמן שעבדנו יחד הייתי חרמן עלייך. מסתכל עלייך וחושב על הציצי שלך והתחת שלך. וגם הייתי מדבר עם אחרים על זה הרבה, על הציצי והתחת שלך, כמה שהם מחרמנים אותי".

מספר שעות לאחר מכן, פרסמה עובדת נוספת באתר וואלה, אור שוקרון, כי גם אותה הטריד מגל מינית, אלא שלטענתה, במקרה שלה היו גם נגיעות: "ביום שחפנת לי את הישבן הפסקנו להיות 'ידידים'. התנצלותך לא מתקבלת".