יו"ר האופיזיציה ומפלגת "המחנה הציוני", יצחק (בוז'י) הרצוג, שוחרר הערב (שבת) לביתו מאשפוז בן יומיים בבית החולים איכילוב עקב חשש לאירוע מוחי קל. הרצוג מסר בשחרורו כי: "אני שמח שזה מאחורי וששוחררתי כעת לביתי. תודה מקרב לב לבית החולים איכילוב וצוותו המצוין ולכל מי ששאל, דאג, בירך והתפלל. לכולכם, העיקר הבריאות".כזכור, ח"כ הרצוג, אושפז אתמול בבית החולים איכילוב בתל אביב לאחר שחש ברע. הוא הגיע למקום עצמאית ועבר מספר בדיקות, לאחריהן נשאר בביה"ח להמשך טיפול והשגחה כשהוא במצב יציב ולא נשקפת סכנה לחייו. מהבדיקות עולה חשד כי הרצוג עבר אירוע מוחי קל וחולף. 


מבית החולים נמסר כי "הוא מרגיש מצוין ומתקשר עם הסביבה". יחד עם זאת, לפי החלטת הצוות הרפואי, הוא הושאר להשגחה במחלקה הנוירולוגית במטרה לאבחן את האירוע. יצוין כי הרצוג איש בריא בדרך כלל ולא ידוע על רקע רפואי בעייתי כלשהו שעבר.

יצחק הרצוג ואשתו מיכל, הערב בבית החולים. צילום: מיכל הרצוגיצחק הרצוג ואשתו מיכל, הערב בבית החולים. צילום: מיכל הרצוג


לפני כעשרה חודשים, נפצע קל הרצוג לאחר שהיה מעורב בתאונת שרשרת בכביש החוף. להרצוג הייתה חבלה מדממת אך קלה בפניו, והצוותים ביקשו  ממנו ללכת לקבל טיפול רפואי אך הוא סירב וטופל במקום. התאונה דווחה למשטרה ולמד"א והמעורבים קיבלו טיפול רפואי קל במקום ולא נזקקו לפינוי גם הם.