"כשהבית הלבן מתעלם מהשואה וטוען שהיטלר לא השתמש בגז נתניהו שותק", כך צייץ היום רביעי) ח"כ אחמד טיבי מהרשימה המשותפת. טיבי הוסיף: "זכרו זאת בעוד שבועיים כשהוא יגיע ליד ושם וכרגיל יעשה פוליטיקה ויטיף מוסר". טיבי התייחס בדבריו לאמירתו של דובר הבית הלבן, שון ספייסר שהתבטא אמש בעניין סוריה ואמר כי "אפילו היטלר לא השתמש בנשק כימי", אמירה שהתפרשה ככמעט הכחשת שואה או בורות קיצונית. 

ספייסר מיהר להתנצל על ההתבטאות ואמר כי "עשיתי טעות בהתייחסות לא ראויה וחסרת רגישות לשואה, אין לכך השוואה. אני מתנצל, זו הייתה טעות".השר ישראל כץ כתב לפני התנצלות של ספייסר: "עלינו לדרוש ממנו התנצלות או שיתפטר". אחרים, ובהם ארגונים יהודיים ברחבי העולם הביעו תרעומת על ההשוואה המקוממת והפנו אותו ללמוד על השואה ועל היטלר.

 ספייסר עורר לא מעט סערות בעקבות אמירות שנויות במחלוקת ונתונים בלתי מדויקים שסיפק בתדרוכים היומיים שלו, אולם אמש הוא הגיע לסף הכחשת שואה, כאשר טען כי "אפילו מישהו ראוי לגנאי כמו היטלר לא השתמש בנשק כימי". במהלך התדרוך בבית הלבן, התייחס ספייסר להתקפה הכימית שביצע משטר אסד בעיירה חאן שייחון בשבוע שעבר וניסה להשוות בין הנשיא הסורי לבין הצורר הנאצי. "אפילו מישהו מתועב כמו היטלר לא צלל עד כדי שימוש בנשק כימי", אמר דוברו של הנשיא טראמפ. 

התגובות בטוויטר היו מיידיות והגולשים מיהרו להזכיר לספייסר את תאי הגזים במחנות ההשמדה שהביאו למותם של מיליוני יהודים ולא חסכו במילים קשות על ספייסר. "פסח שמח! והיטלר השתמש בתאי גזים על מיליונים, ספייסר האידיוט", צייץ אחד הגולשים. "או ששון ספייסר הוא מכחיש שואה (כי היטלר הפעיל גז נגד אזרחים במחנות) או שהוא מטומטם מדי בשביל התפקיד", נאמר בציוץ אחר.