הצעירה התנגדה וצעקה, הנאשם הכה אותה ואנס באכזריות: כתב אישום שהוגש היום (רביעי) לבית המשפט המחוזי בלוד חושף לכאורה עבירות מין ואלימות קשות שביצע סובחי בדיר, תושב כפר קאסם בן 31, בצעירה בת 23 שהתלוותה אליו לדירתו. מכתב האישום עולה כי בעת ששותפיו לדירה שומעים את זעקותיה, ביצע בדיר את המעשים הקשים בצעירה, עד שאיבדה את הכרתה. לבית המשפט הוגשה גם בקשה להארכת מעצרו עד תום ההליכים המשפטיים, "נוכח המסוכנות העולה ממנו".

על פי כתב האישום, שהוגש באמצעות פרקליטות מחוז מרכז, לפני כשלושה שבועות ישבה המתלוננת על ספסל סמוך ל"קניון השרון" בנתניה, שתתה בירה והאזינה למוזיקה. באותה עת הגיע למקום הנאשם, ניגש אל המתלוננת והתפתחה ביניהם שיחה, במסגרתה שכנע את המתלוננת ללכת עמו לדירה בנתניה, על מנת לתמוך בחברתו של שותפו לדירה אשר נעצר על ידי המשטרה.

השניים הלכו לדירה, שם פגשו אחרים ויחד שתו משקאות אלכוהוליים. בשלב מסוים החל בדיר לגעת בגופה של המתלוננת, ומשהתנגדה לו הכה אותה בחוזקה באגרופיו בראשה, נשך וחנק אותה, הטיח ראשה בקיר וגרר אותה בכוח למיטתו תוך שהוא מושך בחוזקה בשערה, בעודה מתנגדת ונאבקת בו. בהמשך חסם הנאשם את פיה של המתלוננת וביצע בה עבירות מין תוך שימוש בכוח, חרף התנגדותה וצעקותיה "הצילו", עד שהתעלפה מעוצמת הכאב.

בחלוף מספר שעות התעוררה המתלוננת למגע הנאשם בגופה. היא הצליחה לצאת מהמיטה, להתלבש חלקית ולצאת לרחוב יחפה ודם זב ממצחה. עוברי אורח בהם פגשה ברחוב הזעיקו אמבולנס שהובילה לבית החולים. בדיקה שנערכה לה איששה את גרסתה וכך גם עדותה של חברתו של השותף, לפיה "שמעתי אותה צועקת מסקס אכזרי" ו"ראיתי שהוא משך אותה מהשיער וגרר אותה על הרצפה, הוא נתן לה סטירה".