נהגו האישי של איש העסקים ארנון מילצ'ן, שסיפק לכאורה טובות הנאה לראש הממשלה בנימין נתניהו ולרעייתו, מחזק את עדותה של הדס קליין, העוזרת האישית של מילצ'ן שמשמשת עדה מרכזית בחקירת פרשת המתנות - "תיק 1000". "הדס הייתה אומרת לי שבני הזוג (נתניהו) מבקשים שוב אספקה של שמפניות וסיגרים. תיארתי לעצמי שמדובר בכמויות רבות של מוצרים ולא הבנתי למה מילצ'ן צריך לספק אותם לבני הזוג. עשיתי את השליחויות האלה פעמים רבות", סיפר הנהג, כך לפי הדיווח של אביעד גליקמן ב"חדשות עשר". 
עדותו של הנהג שמתפרסמת הערב, מחזקת, כאמור, את דבריה של קליין, שדבריה הובאו אתמול ב"החדשות". לדבריה,"רכישת השמפניות לא הייתה ביוזמת מילצ'ן או פאקר, אלא תמיד ביוזמה של בני הזוג נתניהו. שרה הייתה מבקשת בקבוקים בארגזים של שש או 12 בקבוקי שמפניות, ביבי היה מבקש סיגרים וידע על כמויות השמפניה שאשתו קיבלה. הנהג של החברה היה נוסע במיוחד לירושלים לספק את הסיגרים והשמפניות". 

ארנון מילצ'ן. צילום: AFP
כמו כן סיפרה העוזרת האישית על בקשה נוספת של שרה נתניהו לגבי תיקון נזילה במעון ראש הממשלה: "הייתה שיחה קשה, שרה צעקה עלי. היא רצתה שמפקח הבנייה שעובד עם פאקר ומילצ'ן יבוא לייעץ לגורמים המקצועיים של משרד ראש הממשלה לגבי נזילה במעון. לא אישרתי, ואז היא צעקה עליי שאני ומילצ'ן מבזים אותה ואת ביבי, לא מאשרים דברים שמותרים להם כביכול. אחרי כמה שעות התקשר ביבי בעצמו, אמר שזה לא בסדר מה שהם (פאקר ומילצ'ן) עושים לגברת, שהם צריכים להבין מה היא עוברת בתקשורת, ושהם בדקו את זה מול הייעוץ המשפטי והכל מותר". 

קליין גילתה כי "שרה פחדה מהאזנות", והוסיפה: כי "בכל פעם שביקשה דברים ביקשה לדבר רק בטלפון קווי או להיפגש פנים אל פנים. היא צעקה עלי כמה פעמים בקשר למתנות. מילצ'ן קבע חלוקת עלויות למתנות בינו לבין פאקר. לא הייתה תמורה ספציפית". 
מטעמו של ראש הממשלה נמסר אמש בתגובה: "מכת הידיעות הכוזבות נמשכת. מה שמייחסים לראש הממשלה ורעייתו איננו נכון. ראש הממשלה ורעייתו פעלו כחוק, ולכן לא יהיה כלום. מעבר לכך, אין בכוונתנו כרגע להתייחס לפרטי החקירה שמפריכים את הידיעה השקרית".