לאחר יום של שמועות וגל של לחשושים ברשתות ובמסדרונות הכנסת, פרסמה הערב (שני) חברת "החדשות" כתבה בה מובאת הקלטה של יאיר נתניהו שמשוחח עם ניר מיימון, בנו של טייקון הגז קובי מימון. בהקלטות נשמעים יאיר נתניהו עם המאבטח שלו והנהג של רכב השרד, כשהם במועדון חשפנות בתל אביב. בנוסף נשמע גם כאמור בנו של טייקון הגז קובי מימון וכן היחצ"ן של איש העסקים ג'יימס פאקר, רומן אברמוב. כזכור, פאקר נחקר בפרשת המתנות בחשד שסיפק מתנות לרה"מ ולרעייתו.  לפי ההקלטות שהוקלטו בשנת 2015, ימי הוויכוח היצרי על מתווה הגז, ישנו קשר העמוק ומשמעותי בין יאיר נתניהו לבין ניר מימון, בנו של טייקון הגז. קשר שלא היה ידוע לציבור עד כה. בהקלטות נשמעים יאיר נתניהו וחבריו מדברים על הבילוי שלהם, בחלק מהזמן הם נשמעים שיכורים ומטיחים בנהג דברים שעובד מדינה לא צריך לשמוע, מקללים יצאניות ומדברים על 20 מיליארד דולרים.
 
ה"קלטת הלוהטת" של יאיר נתניהו: "יכולה להביא לסוף שלטון ראש הממשלה"

מדובר בתחקיר של כמה חודשים, כשבין היתר מחדד את השאלה האם מדינת ישראל צריכה להמשיך לאבטח את בנו של ראש הממשלה והאם סביר שגבר בן 26 גורר למעשה מאבטח של המדינה בין מועדוני חשפנות ברחוב המסגר, ונוסע בלילה בין מועדוני חשפנות. נזכיר כי את הנהג מממנת המדינה, כמו גם את רכב השרד את המאבטח. "חייב לפרגן לי". יאיר נתניהו. צילום: אבשלום ששונייאיר נתניהו: הוא חושב שהחשפנית באה אליו יואוו איזה מטומטם
 
יאיר נתניהו: אתה יכול להסביר לו שהחשפנית לא באה
 
המאבטח: עזוב הוא שיכור איפה הגברת מחכים לגברת 
 
רומן אברמוב: אחי היא עבדה עליך, רצתה שתיקח אותה לחדר שים לה 800
 
בהמשך הם עוברים ממועדון חשפנות אחד לאחר, כאשר המאבטח מחויב להיצמד לנתניהו בכל מקום, גם ביום שישי גם בבילוי כזה
 
יאיר נתניהו: אחי אתה חייב לפרגן לי. אחי (צוחקים) אבא שלי עשה לאבא שלך אחלה עסקה אחי, נלחם, נלחם בכנסת בשביל זה אחי 

מימון: מה?
 
נתניהו: אבא שלי נלחם
 
מימון: אני זוכר
 
רומן אברמוב (היחצ"ן של פאקר): אתה חייב לנו 25 אלף
 
יאיר נתניהו למימון: אבא שלי סידר לך עכשיו 20 מיליארד דולר ואתה לא יכול לפרגן לי ב-400 שקל?. 

משפחת נתניהו: "רדיפה, שפיכות דמים ושיימינג - כל האמצעים כשרים"
 
מטעמה של משפחת נתניהו נמסר בתגובה: "יחשוב כל הורה שצפה בכתבה איך היה מגיב לו כל אמירת סרק של ילדיו הייתה הופכת לכותרת ראשית בערוץ 2, כל יציאה מהבית מושא לתחקיר וכל שיחה יעד להקלטת סתר".
 
"רדיפה, שפיכות דמים ושיימינג - כל האמצעים כשרים בעיניכם לפגוע בממשלת הליכוד בראשות נתניהו, גם במחיר פגיעה חסרת מעצורים בבני משפחתו. אינכם בוחלים אפילו בשימוש בהקלטת סתר שנערכה באופן מגמתי ושנעשתה באופן מביש ובלתי חוקי ע"י נהג במשרד רה"מ".
 
"ברשעות חטטנית כזאת לא סיקרתם אף בן משפחה של שום ראש ממשלה אחר, כולל בני משפחה שהפגינו נגד חיילי צה"ל בזמן מבצע צבאי וזכו כמעט לאפס סיקור. מסע הציד שלכם הגיע לשפל חדש וחסר תקדים עם פרסום הקלטת סתר של דברים שנאמרו בצחוק לפני שנתיים וחצי בין צעירים בבילוי עם אלכוהול. הדברים אינם ראויים לשידור בתכנית של רכילות זולה, לא כל שכן במהדורת חדשות מרכזית".
 
"גורמי האבטחה הם אלה שמחליטים על סידורי האבטחה וההסעה של בניו של ראש הממשלה. כשאתר איראני מפרסם את תמונותיהם של יאיר ואבנר וקורא לחיסולם, כנראה שיש לגורמי האבטחה סיבה טובה לעשות זאת".
 
"לראש הממשלה אין שום קשר עם קובי מימון, אותו פגש רק פעם אחת לפני כעשר שנים. ראש הממשלה נתניהו העביר את מתווה הגז דווקא משום שרצה להציב תחרות לשדה הגז תמר שבבעלותו של קובי מימון. ראש הממשלה כלל לא ידע על הקשר בין בנו יאיר לבנו של קובי מימון. יאיר כלל לא מצוי בנושא מתווה הגז, ואם דיבר בנושא, ברור שעשה זאת בבדיחות הדעת". 
 
"אין בכוונתנו להתייחס ליתר הרכילות הזולה והמרושעת על קטעי דברים שנאמרו בצחוק לאחר ערב של שתיה, שאינם משקפים כלל את עמדותיו של יאיר, ושהוצאו מהקשרם בהקלטת הסתר המבושלת, המגמתית והלא חוקית. הגיע הזמן שתעזבו את ילדיו של ראש הממשלה ותתמודדו איתו ישירות בקלפי".