בשיחה עם בן כספית ואריה אלדד, התייחס הערב (שלישי) ח"כ מיכאל מלכיאלי מטעם מפלגת ש"ס לדיונים שמתקיימים בימים האחרונים לקראת ההכרזה הצפויה של יאיר לפיד כי עלתה בידו האפשרות להקים ממשלה בראשות נפתלי בנט.  

"אנחנו אנשים עם ערכים, שלא משקרים, שעומדים מאחורי ההבטחות שלנו למצביעים שלנו. אנחנו לא אנשים שבשביל קצת כבוד ויוקרה נפקיר את כל הערכים ואת כל ההבטחות", טען ח"כ מלכיאלי.

לדבריו, ראשי הערים ברחבי הארץ מוטרדים מאוד מהעובדה שאריה דרעי לא יהיה יותר שר הפנים: "הם מוטרדים שהוא כבר לא יישב ובאמת ידאג לשכבות החלשות. והנה, מגיע ביריון שבלי אף הישג ב-30 שנות הפוליטיקה שלו חוץ משנאה ועוד שנאה הולך לשבת בוועדת הכספים. אבל אין לי טענות לאיש הזה, כי השנאה לביבי גמרה אותו, הוא איבד את השפיות, אבל מה עם בנט? האיש עם 6 מנדטים שסיפר לנו שהוא ימין. בזמן שעם ישראל עבר פוגרומים בלוד, הוא היה עסוק במעשי נוכלות".

עוד שאל: "מה תגיד לילדי ישראל, שיושב פה ראש ממשלה ששיקר לכל העם? שבזמן שהם ישבו בממ"ד, הוא הלך לסגור דילים עם תמר זנדברג? בנט פעל בצורה שקרית כדי שלא יהיו לימין 61 מנדטים לביבי. גם החרדים, אם רק היו ממצמצים לעבר לפיד הוא היה לוקח אותם לממשלת השינוי. אבל מי שחושב שאפשר לקנות את החברה החרדים, הוא פשוט לא מכיר אותנו. אנחנו אנשים עם ערכים".