בן כספית וינון מגל פתחו הבוקר (רביעי) את תכניתם ב-103FM בהתייחסות לסיכוייה של הממשלה לשרוד את ההצעה לפיזור הכנסת שצפויה לעלות במליאה. ינון תקף: "כל הקואליציה הזאת תלויה בחסדי מועצת השורא בכפר קאסם. אז מה אני אגיד לך? כל מה שקורה זה פשוט נפלא, זה צדק פואטי".

"אחרי כל מה שעשיתם לנתניהו במשך כל השנים, כל ההבטחות שלכם מתנפצות, כל הדיבור שלכם על ערכיות, על ממשלה צרה, על נורווגים, על הורדת מיסים, על מדינות ערב, על מדיניות חוץ, הכול מתפוצץ לכם בפנים וזה פשוט תענוג. אני ממש נהנה ואני מבקש שתמשיכו", הוסיף.

בן השיב: "העיקר שאתה נהנה, הנאה זה דבר חשוב. לגבי מועצת השורא, כשיש לך 60 או 61 כל חבר בקואליציה, הקואליציה תלויה בו. אז כן, רע"מ צריכה להחליט אם היא נשארת או יוצאת. הבוקר הזה, ברשת אחרת, גם סמוטריץ' וגם גפני שוב אישרו שנתניהו, אלמלא סמוטריץ', היה מקים את אותה ממשלה עם אותה תמיכה של רע"מ".

בהמשך, הזכיר ינון את תחילתו של מבצע שומר החומות לפני שנה: "אני מדבר עכשיו על האזעקה בכנסת, שמענו את יו"ר הכנסת יריב לוין ואז יש אזעקה וחברי הכנסת נמלטים בבהלה, וחמאס יורה לראשונה אי פעם - כשההוא, שהוא חזק מול חמאס ראש ממשלה - על בירת ישראל ירושלים. סתם, געגועים לתחושת הביטחון של פעם".

ינון הגיב לדבריו, ואמר כי "זה יפה שאתה מאשים את נתניהו בירי רקטות על ירושלים, כשנתניהו היה זה שהזהיר שאוסלו וההתנתקות יביאו רקטות על כל שטחי ישראל, ורבין ז"ל זלזל ואמר, 'פחדני השלום' על הליכודניקים, 'שמאיימים כל היום ומפחידים אותנו'. אז עכשיו אתה כאילו מאשים את נתניהו, בזה שבתקופה שלו ירו רקטות כתוצאה מהמהלכים המופקרים, מבחינה ביטחונית, לביטחון מדינת ישראל ואזרחיה, שעשו שרון ורבין במהלכים שאתה תמכת בהם ואני התנגדתי להם. זה פשוט נפלא כמה עזות מצח יש לכם, לבוא עכשיו ולהאשים את נתניהו גם בזה".

בן סיכם: "האירוע הזה שבו כל מחדל, כל פתטיות, כל הבטחה מופרת, כל סקנדל, כל חולשה וכל שקר וכל כניעה שקורית אצל ביבי - תמיד יימצא האשם. אני מזכיר שהאיש תמך בכל ההצבעות החשובות בהתנתקות. גם במשאל הליכוד של המתפקדים הוא הודיע שהוא מצביע בעד ההתנתקות".  

סייע בהכנת הכתבה: אמיתי דואק, 103FM