דוגמנית רשת בת 21 בשם אמנדה ליאון מברזיל, חשפה כי הרוויחה עד כה 24,000 ליש"ט (כ-112,000 ש"ח) ממכירת קצוות השיער שלה לגברים זרים אקראיים באינטרנט.

הצעירה החלה להרוויח כסף לאחר שאחד מהמנויים שלה ברשת החברתית למבוגרים ביקש ממנה שתשלח לו קצוות שיער. כשגילתה שיש לא מעט אנשים שהיו מוכנים לשלם בעבור שיער, ליאון החליטה להציע את השירות לכל המנויים שלה.

הצגת פוסט זה באינסטגרם

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎Amanda Leon‎‏ (@‏‎euamandaleon_‎‏)‎‏

הצגת פוסט זה באינסטגרם

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎Amanda Leon‎‏ (@‏‎euamandaleon_‎‏)‎‏

כהסבר לתופעה, היא ציינה שהעוקבים רוצים לקבל מעט משיערה כדי להרגיש קרובים אליה. בפוסט ששיתפה בחשבון האינסטגרם שלה היא חשפה שהיא מוכרת "דוגמית שיער" ב-100 דולר. היא הוסיפה כי עד היום מכרה כ-300 קצוות שיער. "המטרה שלי היא להציע משהו ייחודי למנויים שלי, משהו שגורם להם להרגיש קרובים יותר אליי", אמרה ל-The Sun. "בגלל זה החלטתי למכור את השיער שלי והם אהבו את הרעיון".

מסתבר ששיער הוא לא השירות המוזר היחיד שהדוגמנית מציעה. אחרי שהיא מתקלחת, ליאון אוגרת את המים המשומשים ומוכרת אותם למנויים שלה. "כולם יכולים לקבל קצת ממני בדרך כלשהי", אמרה. היא הציעה צנצנת עם מי האמבטיה שלה תמורה 38 דולר ובאופן מפתיע מכרה את כולן תוך ארבעה ימים בלבד. היא הסבירה שהמים מיועדים ל"מטרות סנטימנטליות בלבד" ואסור לשתות מהם.

הצגת פוסט זה באינסטגרם

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎Vicenzzo‎‏ (@‏‎vicenzzo.ph‎‏)‎‏

"זה היה רעיון מטורף אבל זה עבד. עם הזמן הבנתי שהבקשות האלה חוזרות על עצמן יותר ממה שניתן לחשוב, והאמת, אני שמחה שאני גורמת למנויים שלי להרגיש מיוחדים". עוד היא הוסיפה כי את הכסף שהיא מרוויחה בעבור השירותים הללו היא חוסכת ל"ירח דבש חלומי עם בן זוגה".

היא המשיכה: "לחלק מהאנשים זה עשוי להיראות מוזר או חסר טעם, אבל חשוב מאוד להכיר במגוון הפטישים - לא חשוב עד כמה הם נראים חריגים". ליאון חשפה כי בעלה לעתיד הוא שותף מלא במיזמים העסקיים שלה ואף מסייע לה לארוז את מי האמבטיה שלה לקראת המכירה.