ג'וליה זלג בת ה-29 ואליין דה פריסט בת ה-66, נישאו זו לזו לאחר היכרות קצרה באפליקציית ההיכרויות טינדר בשנת 2018. למרות פער הגילים המשמעותי, הן התאהבו באופן מידי והתחתנו כשנה לאחר מכן.

בחודש שעבר, לאחר חמש שנות נישואים, הן הודיעו על פרידתן. זלג, זמרת ויוצרת, הסבירה כי פער הגילים לא היה הסיבה לגירושים. "אנחנו עדיין חברות טובות ומגדלות את חיות המחמד שלנו יחד", אמרה ל-The Sun הבריטי. "חשוב לציין שלא נפרדנו בגלל הפרש הגילים בינינו, פשוט היו לנו חילוקי דעות בלתי ניתנים ליישוב שלא קשורים לגיל".

זלג סיפרה כי היא נמשכת באופן טבעי לאנשים מבוגרים יותר. "אי אפשר לבחור למי להימשך", אמרה. "פגשתי אנשים מבוגרים שהם ממש לא בוגרים, ופגשתי אנשים צעירים שהם מאוד אחראיים. לכן אני לא שופטת אף אחד על סמך שנת הלידה שלו".

עם זאת, היא הודתה כי לאורך מערכת היחסים שלה עם דה פריסט, היא התמודדה עם שיפוטיות מצד אחרים. "חשבו שאני איתה בגלל כסף", אמרה. "כשלמעשה, תמכתי כלכלית בי ובבת זוגי לאורך כל מערכת היחסים שלנו". עוד היא הדגישה כי החיסרון העיקרי במערכות יחסים עם פער גילים גדול הוא הפחד מהישרדות בן הזוג. "הייתי צריכה להתמודד עם שיפוטיות רבה יותר בגלל שאני עם מישהי מבוגרת יותר", אמרה.

למרות הגירושים, זלג סיכמה: "אני חושבת שמערכות יחסים עם פער גילים משמעותי עשויות להיות מוצלחות מאוד", אמרה. "חשוב לכבד את הבחירות של האחר ולשפוט אותו על סמך מי שהוא ולא על סמך גילם".